İstanbul Kartal Sahil Travesti

chp eden iddia kabul kartal merkez polis ekipleri saat video istanbul yapan İstanbul Kartal Sahil Travesti Kartal Sahıl Travestılerı kartal sahil trav istanbul kartal sahil travesti k..Seçim Otobüsünde Fuhuş!!! (video)

İSTANBUL (İHA) – İstanbul’un Kartal ilçesinde CHP’ye ait seçim otobüsünün içinde fuhuş yapan 2 kişi polis tarafından suçüstü yakalandı.

Alınan bilgilere göre, dün gece saat 03.00 sıralarında, CHP seçim otobüsüne Kartal Sahil Yolu’nda 2 travestinin alındığı ihbarını alan polis ekipleri baskın düzenledi. Otobüsün içinde kimsenin olmadığını iddia eden otobüs şoförü M.Ç. ve arkadaşı H.K. polisin ısrarlı davranışı sonucu kapıyı açtı.

Polis ekipleri otobüsün içinde B.A. ve E.T. isimli 2 travestiyi buldu. Otobüste bulunan 4 kişi polis tarafından ifadeleri alınmak üzere Kartal Merkez Karakol’una götürüldü. Polis tarafından suçüstü yakalanan şahıslardan H.K. suçlamaları kabul etmezken, 2 travestiyi sadece yolcu olarak aldıklarını söyledi. M.Ç. isimli şahıs ise kendisini görüntüleyen basın mensuplarına tepki gösterdi. Olayla ilgili olarak soruşturma sürüyor.

Etiketler:kartal sahil trav istanbul kartal sahil travesti kartal sahıl travestılerı corloda fuhuş yapılan yer kartal sahili travesti
İstanbul (il): İstanbul ili, Türkiye'nin kuzeybatısında, Marmara Bölgesi sınırları içinde yer alan, ülkenin en kalabalık ilidir.
İstanbul Üniversitesi: İstanbul Üniversitesi (kısaca İÜ), İstanbul'da bulunan devlet üniversitesidir.
İstanbul Teknik Üniversitesi: İstanbul Teknik Üniversitesi (Teknik Üniversite) ya da kısaca İTÜ, İstanbul, Türkiye'de yer alan 1773 yılında Mühendishane-i Bahrî-i Hümâyûn adıyla kurulmuş devlet üniversitesidir.
İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi: İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi, tüm idari ve akademik birimleriyle İstanbul Üniversitesi'nin Beyazıt merkez kampusünde faaliyet gösteren hukuk fakültesidir.
Kartalspor: Kartalspor, ismini İstanbul'un Kartal ilçesinden almış olan futbol kulübü. Bordo-beyaz renklere sahip olan kulüp maçlarını 7.195 kişilik Kartal Stadı'nda oynamaktadır.
Kartal Tibet: Kartal Tibet (d. 27 Mart 1939, Ankara) Türk sinema oyuncusu, yönetmen, senarist.
Kartal, İstanbul: Kartal, İstanbul'un Anadolu yakasında, Marmara Denizi kıyısında, Kocaeli Yarımadası'nın kuzey batısında yer alan, 2008 sayımına göre 501,209 [http://report.tuik.gov.tr/reports/rwservlet?adnks=&report=turkiye_ilce_koy_sehir.RDF&p_il1=34&p_kod=1&desformat=html&ENVID=adnksEnv (TÜİK)] ve mücavir alanıyla birlikle 48.000 m² yüzölçümü olan bir ilçedir.
Kartal Stadyumu: Kartal Stadyumu İstanbul'un Kartal semtinde 7.195 koltuk kapasiteli olan stadtır. Kartalspor'un iç saha maçlarına ev sahipliği yapan stad çok amaçlı kullanılabilir.
Sahil Güvenlik Teşkilatı (Türkiye): Türkiye Cumhuriyeti Sahil Güvenlik Komutanlığı (Kısa adı: SGK ve TCSG), Osmanlı döneminde "Rüsumet Emaneti" olarak kurulmuş ve 13 Temmuz 1982 tarihli ve 2692 sayılı yasa ile kurulmuş bir güvenlik kuvvetidir.
Sahil güvenlik (anlam ayrımı): Sahil güvenlik aşağıdaki anlamlara gelebilir:
Sahilden: "Sahilden", Burcu Güneş'in 9 Haziran 2004'de Erol Köse Production tarafından yayınlanan üçüncü albümü Ay Şahit'in ikinci video klip şarkısıdır.
Sahil Güvenlik (dizi): Sahil Güvenlik (İngilizce adı: Baywatch) 1989-2001 yılları arası yayınlanan ABD yapımı TV dizisi.
Sahil çamı: Sahil çamı (Pinus pinaster), çamgiller (Pinaceae) familyasından Fransa ve Atlantik kıyılarında, Yunanistan'ın Ege kıyılarına kadar olan sahillerde görülen çam türü.
Travestilik: Travestilik ya da travestizm, genellikle cinsel haz almak amacıyla, karşı cinsin kıyafetlerini giymek.
Travestiler:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir