İstenmeyen Açılış Sayfası

Sponsorlu Bağlantılar
ana sayfa daha ele esir gibi internet explorer msc web adresi yok İstenmeyen Açılış Sayfası İstenmeyen Giriş Sayfası explorer giriş sayfası temizleme istenmeyen açılış..Explorer Giriş Sayfanız Esir Mi Alındı ?

Explorer'imizin giriş sayfası yukarıdaki resimde görüldüğü gibi istenmeyen bir web adresi tarafından ele geçirilmiş ise, ve IE ayarlar menüsündeki ana sayfa giriş pencereleri yine bu istenmeyen web adresi tarafından yukarıdaki gibi kilitlenerek değiştirilemez konuma getirilmiş ise, hiç panik yapmanıza gerek yok. Aşağıda anlatılanları adım adım uygulayacak olursanız, explorer giriş sayfanızın yönetimini tekrar geri alabilirsiniz.

Sırasıyla Yapılması Gerekenler :

Öncelikle BAŞLAT menüsünden ÇALIŞTIR uygulamasını başlatınız.
Ardından açılan pencereye ''gpedit.msc'' yazarak ''Grup İlkesi'' isimli menüye geliniz. Daha sonra ''Kullanıcı Yapılandırması'' sekmesi altında bulunan aşağıdaki sekmeleri tek tek tıklayarak ''İnternet Explorer'' bölümüne kadar ulaşınız.


Tüm bunları yaptıktan sonra karşınıza aşağıdaki pencere gelecektir.
Bu menünün sağ tarafında bulunan '' Giriş Sayfası Ayarları Değişimini Devreden Çıkar'' seçeneğini mouse ile çift tıklatınız

'' Giriş Sayfası Ayarları Değişimini Devreden Çıkar'' seçeneğini tıkladıktan sonra karşımıza aşağıdaki pencere çıkacaktır. O penceredeki ''Devre Dışı'' seçeneğini işaretleyip TAMAM butonuna tıklayarak ''Grup İlkesi'' menüsünden çıkınız.

Aşağıdaki resimde görüldüğü gibi Explorer giriş sayfamızı kurtardık ve yine kendimizin tercihlerinden biri olan web adresini girerek durumu düzelttik. Hadi geçmiş olsun.

SAygılar…….

Etiketler:explorer giriş sayfası temizleme istenmeyen açılış sayfası istenmeyen giriş sayfası giriş sayfasını temizleme istenmeyen açılış sayfasını silme internet explorerde istenmeyen açılış sayfasını silmek explorer temizleme explorer temizleyici giriş sayfasını silme internet sayfası esir alındı istenmeyen web sayfaları internet sayfasını temizleme giriş sayfası değiştirme istenmeyen giriş sayfasını silmek giriş sayfası silme başlangıç sayfası temizleme internet explorer istenmeyen nasıl silinir explorer acılış sayfası virüs temizleme explorer ele geçirilir ie giris sayfası temizleyicisi istenmeyen explorer ana sayfayı kaldırma nasıl yapılır
Persona non grata: Persona non grata, Latince istenmeyen adam anlamında olup diplomatik bir terimdir. Çoğulu "personae non gratae" şeklindedir.
Yığın mesaj: Yığın mesaj ya da spam, e-posta, telefon, faks gibi elektronik ortamlarda çok sayıda alıcıya aynı anda gönderilen gereksiz veya uygunsuz iletiler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir