Jpeg Resim Küçültme

Sponsorlu Bağlantılar
adobe photoshop bile bir dosya hatta kabul kalite optimize png profiline yeter Jpeg Resim Küçültme Fotoğraf Boyutunu Küçültme png boyut küçültme jpeg resim küçültme fotoğraf bo..Resim Boyutu Küçültme.!!!

arkadaşlar bilirsiniz bazı net sayfalarına resim yüklediğinizde boyutu büyüktür die yüklemez yada kabul etmez.hatta webhattı formumuzun profiline resim koyacağımız resimin boyutu büyük olduğundan görüntülenmez.işte size fırsat hiç bişi bilmiosan bile programı indir yeter.çok küçük bi yazılımdır işinize yarar.hade hayorlı olsun.artık profilinzde resminiz olacak:D

Burdan İndirin….

yorumlarınızı bekliyorum:ok:

Png Küçült

PNGOUT Plug-in for Adobe® Photoshop® | 1,26 MB

PNG formatında yapacağınız kayıtları optimize ederek kalite kaybı olmadan dosya boyutunu küçülten bir photoshop eklentisi.

download plugin (Editleyen : serdar5)

Etiketler:png boyut küçültme jpeg resim küçültme fotoğraf boyutunu küçültme resim boyutu küçültme programsız resim küçültmek için resize jpg resmi küçültme bmp 24*12 boyutlu resimler indir png küçültme toplu jpeg boyut küçültme bmp boyut küçültme jpg resim küçültme fotoğraf boyut küçültme png nasil küç resim boyutu kucultme programi toplu resim küçültme batch resize jpg format kucutme jpg boyut küçültme programsız photo resize fotoğraf boyutu küçültme
Vikipedi:Resim telif etiketleri: Vikipedi'deki görüntü dosyaları telif haklarına özen gösterilmesi ve adil kullanıma açık materyallerin belirlenmesi açısından etiketlenmelidir.
Resimli taslak: Resimli taslak; aslında bir teknik dekupajdır. Bu kurgulama işleminde sahnelerin hem sözcüklerle bir betimlemesi yapılır hem de her sahne çizgi filmlerde olduğu gibi şematik bir biçimde görselleştirilir.
Resimler & Hayaller: Resimler & Hayaller, Gökhan Özen'in beşinci stüdyo albümü. Albümde 10 şarkı ve iki şarkının remixleri yer alıyor.
İllüstrasyon: Resimleme veya illüstrasyon (İngilizce illustration), en kısa açılımı ile konu anlatan resimdir. Şekilden ziyade nesneye dikkat çeken bir çizim, resim, fotoğraf veya herhangi bir sanat eseridir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir