Kadınlar Erkeklerden Kaç Kat Zevk Alır

ankete bilim bir bu daha gibi iq iyi kalori mutlu olur orga parasal prostat seks yapmak ya yapan zevk Kadınlar Erkeklerden Kaç Kat Zevk Alır Kadınlar 7 Kat Daha Fazla Zevk Aliyor kadınlar erkeklerden kaç kat daha fazla zevk alır ..Yapılan Bir Araştırma Kadınların Sex’ten Daha Çok Zevk Aldığını Belirtiyor…

Dünya çapında yapılan bir ankete göre
Dünyada sekste kadınlar erkeklerde 7 kat fazla zevk alıyorlar.
(alıntı)
sekste kadınların erkeklerden 7 kat daha fazla zevk aldığını biliyor muydunuz araştırma sonucudur ?
Ve Seks Kızları daha zeki yapıyor.

 • Seksin sizi ne kadar rahatlatığını biliyorsunuz ya ömrünüzü uzattığını, zekanızı etkilediğini? Sadece çok fazla egzersiz yapmak, balık yağı tüketmek ya da vejetaryen olmak ömrünüzü uzatmıyor, seks de aynı etkiyi yapıyor… İşte seks yapmanın yaşamınıza etkileri..

 • Seks formda ve sıkı kalmanızı sağlar
  Aşk yapmak 50 ila 100 kalori harcamanıza sebep olur. Yani haftada 3 kere seks yaptığınızda yılda ortalama 7500 kalori yakarsınız, bu yılda 75 km koşmaya eş değerdir. Seks kaslarınızı sıkılaştırır, güçlendirir.

 • Seks ağrılarınızı dindirir
  Bazen kızlar seks yapmamak için baş ağrısını öne sürerler oysa seks yapmak ağrıları giderir. Orgazmın ağrıları azaltıcı etkisi vardır.

 • Seks mutsuzluğu giderir.
  Seks yapmak sizi günlük sıkıntılardan uzaklaştırır, mutlu eder. Uzun süre koşan biri gibi seks sırasında salgılanan endorphin kendinizi iyi hissetmenizi sağlar. Partneriyle düzenli seks yapan kızların daha az depresif oldukları gözlemlenmiş.

 • Seks sağlığınız için iyidir
  Seks sizi mutlu eder ve beden sağlığınızı korumanıza yardımcı olur. kan basıncını, tansiyonu düzenler. Seks yapmak ayrıca prostat kanserini önler.

 • Seks eğlencelidir ve özgür hissettirir
  kızlar parasal konularda erkeklerden daha streslidir. Maddi sorunlardan uzaklaşmanın ve biraz daha rahatlamanın yolu seksten geöer.

 • Seks kızlardaki östrojen hormonunu yükseltir.
 • Seks kişiyi daha akıllı yapar
 • Seksin kızların IQ seviyesini olumlu yönde etkilediği belirtiliyor. Her orgazm deneyimi onların IQ seviyesinin yükselmesini sağlıyor. Bilim adamları, orgazm ile kan dolaşımının maksimuma ulaştığını tesbit etti. Bu beyine ve diğer organlara eskisinden daha çok oksijen taşındığı anlamına geliyor.

  Alıntıdır!..

 • Etiketler:kadınlar erkeklerden kaç kat daha fazla zevk alır kadınlar erkeklerden kaç kat zevk alır kadınlar 7 kat daha fazla zevk aliyor kadınlar erkeklerden 7 kat fazla zevk alır kizlarda erkekler kadar zevk alir mı bayanların ilişkiden nasıl zevk alır kadınlar erkeklere göre kaç kat zevk alır cinsel ilişkide kadın nasıl zevk alır kadınlar ilişkiden nasıl zevk alır kızlar erkeklerden kaç kat zevk alır kadınlar cinsel ilişkide erkeklerden 7 kat fazla mı zevk alır kızlar erkeklerden kaç kat daha zevk alırlar kızlıklar erkeklere göre kaç kat zevk Erkeğin zevk aldıği şey nedır kadin erkekten 7 kat zevk alir 50.kadin iliskiden zevk alirmi en zevk aldığınız escort kadınlar erkeklerden 7 kat fazla zevk alır araştırma bilimsel
  Kadınlar 1. Ligi: Kadınlar 1. Ligi, Türkiye Futbol Federasyonu tarafından her yıl kadın futbol takımları arasında düzenlenen lig organizasyonu.
  Kadınlar Voleybol Dünya Kupası: Bayanlar Voleybol Dünya Kupası, FIVB'nin düzenlediği her dört yılda bir yapılan bir turnuvadır. İlk turnuva 1973 yılında Uruguay'da düzenlenmiştir.
  Avrupa Kadınlar CEV Kupası: Avrupa Bayanlar CEV Kupası (CEV Cup), CEV'e üye ülkelerin takımlarının katıldığı bir turnuvadır. İlk kez 1981 yılında düzenlenmiştir.
  Kadınlar World Grand Champions Cup: Bayanlar World Grand Champions Cup, FIVB tarafından dört yılda bir düzenlenen uluslararası voleybol organizasyonudur.

  Bir Cevap Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir