Kadınlar Ve Erkekler Arasındaki Duygusal Farklar

Sponsorlu Bağlantılar
bir bize edin erkekler kabul pek veya Kadınlar Ve Erkekler Arasındaki Duygusal Farklar Kadın Erkek Arasındaki Farklar kadın ve erkek arasındaki duygusal farklar kadınla..Erkek Kadın Arasındaki Fark

ERKEKLERİN KADINLARDAN FARKI

Erkek ve kadınlara dair yazdığım bazı yazılarımdan dolayı bayan okuyucularımız çok sitemde bulunuyorlar. Aynı yazılarımdan dolayı da bay okuyucularım tebrik ediyorlar. Ancak başka bir yazımda her şey tersine dönüyor ve bayanlardan tebrik alırken, erkekler teessüflerini iletiyorlar.

Şu hususu özellikle belirtmek isterim ki: Ben hiçbir zaman cinsleri, türleri ve soyları ön plana çıkarmayı hedeflemedim. Yaratılıştan gelen hiçbir durum ve pozisyonu üstünlük sebebi saymadığım gibi, Yaratılıştan kaynaklanan hiçbir durumdan dolayı hiç kimseyi küçümseyip hor görmem.

Cinsiyet ve soylar bize Yaratıcımız tarafından verilen rollerdir. Erkek veya kadın olmayı biz tercih etmediğimiz gibi, anne babalarımızı ve soylarımızı da biz tercih etmedik. Yaratandan ötürü herkesin cinsiyet ve soyuna saygı duyuyorum. Bu açıdan kadın ve erkeklere dair yazdığım yazıları latife kabul edin olur mu?

İşte kadın ve erkeklere dair bir başka tespit: Kadın ve erkek arasındaki en büyük fark nedir, bilir misiniz? Kadın ve erkekler arasında ki en büyük duygusal fark şudur: Kadınlar ağlarken, erkekler kadınların neden ağladığına anlam veremezler.

Birkaç fark daha sayalım isterseniz: Özel günler kadınlar için çok önemli iken erkekler için pek önemi yoktur. Kadınlar ayrıntıları kaçırmazken erkekler bu konularda kazmadırlar. Aranıp sorulmak kadınlar için çok önemli iken erkekler ihtiyaç duyduklarında ararlar. Erkekler acıyı ve ayrılığı çabuk kabullenirler ancak kadınlar için bazı acılar bir ömür sürer.

Etiketler:kadın ve erkek arasındaki duygusal farklar kadınlar ve erkekler arasındaki duygusal farklar kadın erkek arasındaki farklar kadin ve erkek arasindaki en büyük fark kadın ve erkek arasındaki komik farklar erkek kadın farkı erkekler ve kadinlarin genel tercih farklari erkekle kadın arasındaki en büyük fark erkekler ile kadınlar arasındaki farklar erkek kadin farklari erkek kadın arasındaki farklar kız ve erkek farkı erkekler ve kadınlar arasındaki farklar kadınla erkek arasındaki farklar komik
Kadınlar 1. Ligi: Kadınlar 1. Ligi, Türkiye Futbol Federasyonu tarafından her yıl kadın futbol takımları arasında düzenlenen lig organizasyonu.
Kadınlar Voleybol Dünya Kupası: Bayanlar Voleybol Dünya Kupası, FIVB'nin düzenlediği her dört yılda bir yapılan bir turnuvadır. İlk turnuva 1973 yılında Uruguay'da düzenlenmiştir.
Avrupa Kadınlar CEV Kupası: Avrupa Bayanlar CEV Kupası (CEV Cup), CEV'e üye ülkelerin takımlarının katıldığı bir turnuvadır. İlk kez 1981 yılında düzenlenmiştir.
Kadınlar World Grand Champions Cup: Bayanlar World Grand Champions Cup, FIVB tarafından dört yılda bir düzenlenen uluslararası voleybol organizasyonudur.
Erkekler Ağlamaz (film, 1999): Erkekler Ağlamaz 1999 ABD yapımı dramatik filmdir. Özgün adı Boys Don't Cry dır.
Erkekler Ağlamaz: * Erkekler Ağlamaz (film, 1964), Yılmaz Duru'nun yönettiği 1964 yapımı Türk filmi.
Erkekler 100 metre dünya rekorunun gelişimi: Atletizmde ilk 100 metre rekoru 1912 yılında, şimdiki adı Uluslararası Atletizm Federasyonları Birliği olan Uluslararası Amatör Atletizm Federasyonu kabul etmiştir.
Erkekler Ağlamaz (dizi): Atv de yayınlanan dizi.
Duygusal zekâ: Duygusal zeka veya yaygın İngilizce ifade edilişiyle EQ (Emotional Quotient), bir insanın kendisine veya başkalarına ait duyguları anlama, sezinleme, yönetme ve yönlendirme yetisi, kapasitesi ve becerisinin ölçümünü tanımlamaktadır.
Duygusal küntlük: Duygusal küntlük, bireylerin duygusal uyaranlara verdiği yanıtın yetersizliğini tarif etmek için kullanılan tıp terimi.
Duygusal Özgürlük Tekniği: Duygusal Özgürlük Tekniği (EFT), psikolojik problemlerin üstesinden gelmek için kullanılan bir alternatif psikoterapi yöntemidir.
NLP (Algısal Davranış Kontrolü): Duyu-Dil Programlama (DDP, ya da neuro-linguistique programlama (NLP)), kişilerin amaçlarına ulaşmaları için "nörolojik programlarını" keşfetmelerini ve en iyi şekilde kullanmalarını sağlamayı hedefleyen, tartışmalı bir psikolojik terapi anlayışıdır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir