Kahraman Tazeoğlu Müsait Mi Yüreğin

Sponsorlu Bağlantılar
bile daha defa gece hasret yok Kahraman Tazeoğlu Müsait Mi Yüreğin Müsait Mi Yüreğin Sözleri kahraman tazeoğlu müsait mi yüreğin sözleri kahram..Kahraman Tazeoğlu – Müsaitmi Yüreğin

Gözbebeklerinde kendim yerine başkasını gördüğüm insan; yalan söylerken bile nasıl bu kadar masum durabiliyordun?

Oysa ki sarılırken sana, başka bir tenin soğuk kokusunu varmış bedeninde. Bilmiyordum…

İçten içe ağladığım onca gecenin hesabını nasıl verebilirsin ki. Söyle; en fazla kaç intiharıma sebep olabilirsin? Yüreğimin sancılarını nasıl yok edebilirsin?..

Bu gece başka bir başka ölüm gecesi daha? Bu kez gem vurmadan geldim acılarıma… Senin yüreğin uçurum ve ben hiç korkmadan cesurca ölmeye razıyım kollarında…

Kahretsin. Sana son bir defa daha sarılmak için o soğuk kokuyu duymaya bile razı olmak ne kadar acı…

Korkularımı ve heyecanlarımı bir yana koyup, yanıma sadece her zaman hasret olduğum yüzünü alıp gidiyorum bu gece ölüme….

Peki bir geceliğine müsait mi yüreğin?

Sadece ölüp son bir kez gideceğim…

Anonim…

Etiketler:kahraman tazeoğlu müsait mi yüreğin sözleri kahraman tazeoğlu müsait mi yüreğin müsait mi yüreğin sözleri kahraman tazeoğlu müsait mi yüreğin şiiri kahraman tazeoğlu müsait mi yüreğin şiir sözleri kahraman tazeoğlu kıyamet gibi sözleri müsait mi yüreğin kahraman tazeoğlu sözleri müsait mi yüreğin kahraman tazeoğlu Gözbebeklerinde kendim yerine başkasını gördüğüm insan kahraman tazeoğlu başka oku Kahraman tazeoğlu müsaitmi yüreğin kahraman tazeoglu müsait mi yüregin kahraman tazeoglu müsait mi yüreğin sözleri kahraman tazeoğlu bu kez başka sözleri müsait mi yüreğin kahraman tazeoğlu dinle bir ucurum gibi siiri kahraman tazeoglu kahraman tazeoğlumüsait mi yüreğin kahraman tazeoglu yurek verirmisin siiri kahraman tazeoğlu ricama yürek verir misin şiiri sözleri kahraman tazeoğlu müsaitmi yüregin sözleri
Kahramanmaraş: Kahramanmaraş, Kahramanmaraş ilinin merkezi olan şehirdir. Kurtuluş Savaşı'nda işgale direnişi nedeniyle şehre İstiklal Madalyası verilmiştir.
Kahramanmaraş (il): Kahramanmaraş, Akdeniz Bölgesi'nde yeralan, dondurma, biber ve tarhanasıyla ünlü bir ildir.
Kahramanmaraşspor: Kahramanmaraşspor, 21 Şubat 1969 tarihinde kurulan ve rengini Dondurma ve Kırmızı Biber'den alan kırmızı-beyaz renklere sahip bir spor kulübüdür.
Kahramanmaraş (anlam ayrımı): * Kahramanmaraş (il)
Yüreğine Sor: Yüreğine Sor, 2009 yapımı Türk dram filmi.
Yüreğine Al "Küçük Bir Öykü...": Yüreğine Al "Küçük Bir Öykü..., bir Alpay albümü.
Yüreğinin Götürdüğü Yere Git: Yüreğinin Götürdüğü Yere Git, ( Va' dove ti porta il cuore) İtalyan yazar Susanna Tamaro'nun 1994'te yayınlanan kitabıdır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir