Kahverengi Gözler Nasıl Makyaj Yapmalı

Sponsorlu Bağlantılar
ama benzer bu burun daha derinlik esmerler gri hafif kahve kalem krem lila pembe renk tonu ya yada Kahverengi Gözler Nasıl Makyaj Yapmalı Esmerlerde Göz Makyajı esmerlere göz makyajı nasıl yapılır kahverengi göz..Göz Makyajı Nasıl Yapılmalı?

Göz makyajı nasıl yapılmalı?
Gözler yüzün en dikkat çekici bölgelerinden biridir. Teninize ve saçınıza uygun bir göz makyajı ile çok etkileyici görünebilirsiniz.

Eğer açık tenli ve sarışınsanız, şanslısınız çünkü hemen her renk far kullanabilirsiniz. Karamel, kahve, gri ve krem rengi özellikle yakışacaktır. Önce açık bir rengi (yumuşak bir gri, kemik yada kehverengimsi bir pembe) kirpiklerin dibinden göz kapağının bitimine kadar sürün. Göz kapağının üstüne ise kahverengi, bronz gibi daha koyu renkler kullanın.
En koyu tonu da derinlik katması için göz kapağının bitiş çizgisine sürün.

Esmerler rahatlıkla koyu tonlar kullanabilirler. Koyu renk farı kirpiklerin dibine kadar, yanlara dogru hafif uzatarak sürün.

Kızıllar ise karamel, gri, lila veya siyah gibi renkleri kullanabilirler. Bu renklerle sarışınlarinkine benzer makyaj yapabilirsiniz ancak göz ile burun arasındaki bölgeye fazla koyu renkler sürmekten kaçının.

Eyeliner yada göz kalemini hem üste hem alta yada sadece üste sürebilirsiniz ama mutlaka sürdükten sonra yumuşatmalısınız. Bunu ıslak pamukla, pamuklu çubukla yada bazı göz kalemlerinin arkalarında bulunan silgilerle yapabilirsiniz.
Açık renkli farlar kullandıysanız ya da günlük hafif bir makyaj istiyorsanız göz kalemini mümkün olduğunca ince sürün, ayrıca kahverengi göz kalemi kullanmak daha doğal görünmenizi sağlayabilir.
Gözün altına da kalem çekmek yerine, kirpiklerin dibine azıcık koyu renk bir far sürmeyi deneyebilirsiniz.
Rimel sürerken de bazı şeylere dikkat etmelisiniz. Kurumuş bir rimel (3 aydan sonra kurumaya başlar) istenilen etkiyi göstermez. Rimel sürmeden önce kirpikleriniz tarakla yada kirpik kıvırıcısıyla düzelterek, karışmalarını ya da birbirlerine yapışmalarını engelleyebilirsiniz.
Biraz ışıltılı ve farklı bir görünüm için siyah veya kahverengi sürdüğünüz rimelin üstüne sadece uçlarına mor yada lacivert sürmeyi deneyebilirsiniz.
Kirpiklerinizin daha uzun ve gür görünmelerini istiyorsanız, rimelden önce biraz pudra sürüp, kuruduktan sonra da ikinci katı sürmek istediğiniz etkiyi yaratacaktır.

Etiketler:esmerlere göz makyajı nasıl yapılır kahverengi gözler nasıl makyaj yapmalı esmerlerde göz makyajı esmerlerde goz makyajı nasıl yapılır esmerde göz makyajı esmer tene hafif makyaj esmer tene hangi renk far koyu renk göz makyajı nasıl yapılır esmer tene yaz makyajı nasıl yapılır esmer tenli ve renkli gözlüler makyaj nasıl yapılıyor esmerlerin göz makyajı siyah gözler nasıl makyaj yapmalı esmerlere çekici makyaj esmerler ne renk tonlarında makyaj yapmalı esmer bir bayana uzman makyajı nasıl yapılmalı esmerlere hangi renk makyaj esmerlere nasıl makyaj yapılmalı goze far surme Göze far sürme yapılışı esmer yüze makyaj nasil yapilmali
Kahverengi cüce: Kahverengi cüceler, ilk kez 1995 yılında keşfedilen, ne yıldız ne de gezegen kategorisine konabilen gök cisimleri.
Kahverengi algler: Kahverengi algler ya da Phaeophyta; çok hücreli alglerin büyük kısmını oluşturan Protista şubesidir.
Kahverengi kariyaku: Kahverengi kariyaku (Mazama gouazoupira), geyikgiller (Cervidae) familyasından bir kariyaku türüdür. En yaygın kariyaku türlerinden biri olan gri broket Orta Amerika'nın güneyinden Güney Amerika boyunca Arjantin ve Uruguay'a kadar olan bölgede yaşar.
Kahverengi karınlı bağırtlak: Kahverengi karınlı bağırtlak (Pterocles exustus), bağırtlakgiller (Pteroclididae) familyasından bir kuş türü.
Gözlerimi Kaparım, Vazifemi Yaparım: Gözlerimi Kaparım, Vazifemi Yaparım, Haldun Taner'in 1964 yılında yazdığı iki perdelik bir tiyatro oyunudur.
Gözleri Tamamen Kapalı: Gözleri Tamamen Kapalı (Eyes Wide Shut), Arthur Schnitzler'in aynı adlı eserinden uyarlanan ve yönetmenliğini Stanley Kubrick'in yaptığı 1999 yapımı bir Hollywood filmidir.
Gözler Gökadaları: Gözler Gökadaları (NGC 4435-NGC 4438, ayrıca Arp 120 olarak da bilinir) Başak takımyıldızı yönünde yaklaşık 52 milyon ışık yılı uzaklıkta bulunan bir gökada çifti.
Gözlerinde Bıraktım Aşkı: "Gözlerinde Bıraktım Aşkı", Burcu Güneş'in 5 Ağustos 2009'da Seyhan Müzik tarafından yayınlanan beşinci albümüSihirbaz'ın ilk ve tek video klip şarkısıdır.
Kozmetik: Kozmetik, bir kimseyi daha çekici hale getirmek ya da görünüm sorunlarını gidermek için kullanılan ürünleri, bakımları ve tedavileri kapsayan bir kavram.
Makyaj Odası Şarkıları: Makyaj Odası Şarkıları, Suzan Kardeş'in toplamda on sekiz şarkıdan oluşan ve birçok sanatçının eşlik ettiği 4. stüdyo albümüdür.
Makyajcı: Makyajcı,ışıklamaya uygun farlar,kremler ve postişler kullanarak,tiyatro ve sinema oyuncularına,rollerinin gerektirdiği

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir