Kalbimin Üstünde Ağrı Var

Sponsorlu Bağlantılar
ama benzer doktor Kalbimin Üstünde Ağrı Var Kalbimde Ağrı Var kalbimin üstünde ağrı var kalbimde ağrı var kalp ..Kalbim Sıkışıyor Gibi Oluyor !!

Öncelikle Merhaba..

Kalbimin üstünde arada sırada olan hafif (sıkışmaya benzer) bir ağrı oluşuyor..Doktora gittiğimde doktor birşeyin olmadığını ama yinede bir uzmana görünmemi söyledi.Gitmeden önce sizlere danışayım dedim..

Cinsiyetim : Erkek Yaş :14

Etiketler: kalbimin üstünde ağrı var kalbimde ağrı var kalp üstünde ağrı kalbimde batma oluyor kalbin üstünde ağrı kalbin üstündeki ağrı kalp üstündeki ağrı kalbimde hafif ağrı var kalbimin üstünde sanki yanma oluyor kalbimin üstunde kas agrısı var kalbim gece uykuda bazen çok hızlı çarpıyor
Kalbimin Sesi: Grace of My Heart (Türkçesiyle Kalbimin Sesi ) 1996 yapımı Allison Anders tarafından yazılıp yönetilen ve 1960ların pop müzik dünyasını konu alan filmdir.
Kalbimin Sahibi: Soy Tu Dueña (Kalbimin Sahibi'); Lucero, Fernando Colunga, Jacqueline Andere, David Zepeda, Sergio Goyri ve Gabriela Spanic'in oynadığı bir pembe dizidir.
Kalbimin Sahibi Sen: Paylaşmak İstiyorum, Linet'in Türkiye'de yayınlanan bir albümüdür.
Ağrı (il): Ağrı, Türkiye'nin Doğu Anadolu Bölgesi'nde bulunan bir ildir. Adını içinde bulunan Ağrı Dağı'ndan almıştır.
Ağrı Dağı: Ağrı Dağı (Ermenice: Արարատ, Ararat ya da Մասիս, Masis, Selçuklular döneminde: Eğri Dağ), Türkiye'nin en yüksek dağıdır.
Ağrıdağı Efsanesi: Ağrıdağı Efsanesi Yaşar Kemal'in destansı romanlarındandır. İlk basımı 1970'de Cem Yayınevi tarafından yapılmıştır.
Ağrı ayaklanmaları: Ağrı ayaklanmaları, 1926-1930 yılları arasında Ağrı Dağı ve civarı ile İran topraklarının da dahil olduğu bir coğrafyada meydana gelen Kürt ayaklanmaları.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir