Kalbin Üzerine İsim Yazma

Sponsorlu Bağlantılar
evet linki msnde siz veya yap Kalbin Üzerine İsim Yazma Kalp Üzerine Yazı Yazma avatarınızı siz yapın kalbin üzerine isim yazma ka..Siz İstediğinizi Yazın O Kalbin Üstüne İşlesin Avatarınız Yapın..!!

Evet arkadaşlar vereceğim linki tıklayın istediğinizi yazın o kalbin üzerine işlesin sizde msnde veya istediğiniz yerde avatarınız olarak kulanın..=)

TIKLA YAP !!!!!!!

Etiketler:avatarınızı siz yapın kalbin üzerine isim yazma kalp üzerine yazı yazma kalp resmine isim yazma kalp ustune ısım yazma sigaranın üstüne yazı yaz
Kalbin Zamanı: Kalbin Zamanı, Türkçe bir film.
Kalbin Sesi: Peter Shaffer'in orijinal adı the private ear olan oyunu. Türkiye'de ilk defa 1999/200 sezonunda Yeditepe Oyuncuları tarafından sahnelenmiştir.
Kalbin Sessizliği (film): Kalbin Sessizliği (özgün adı: Silence of the Heart) 1984 yapımlı 17 yaşında bir gencin ölümünü, ve arkadaşını etkileyen olayları anlatan duygusal bir TV filmidir.
Kalbine Bulutluyum: "Kalbine Bulutluyum", Hande Yener'in 19 Eylül 2011'de çıkardığı 9. stüdyo albümü Teşekkürlerden bir şarkı.
İsim koyma: Sefaradlarca Zeved habat (veya Zebed habat) Aşkenazlarca Simhat bat denen Yahudilikte yeni doğan kız çocuklarına İsim koyma törenidir.
İşim Nehri: İşim Nehri Rusya ve Kazakistan içinden akan nehirdir. İrtiş Nehri'nin koludur.
İsim soylu kelime: İsim soylu kelimeler; cümlede isim gibi davranabilen, bazıları ismin hâllerini alabilen veya isim yerine kullanılan, eylem bildirmeyen sözcükler.
İsim günü: İsim günleri geleneksel olarak insan isimlerini yılın her bir gününe yayarak o adı koyanlarla birlikte kutlanmasıdır.
Mikroişlemci: Mikroişlemci, işlemci (bazen kısaltma olarak µP kullanılır) ana işlem biriminin (CPU) fonksiyonlarını tek bir yarı iletken tümdevrede (IC) birleştiren programlanabilir bir sayısal elektronik bileşendir.
Yazmaç öbeği: Yazmaç öbeği bir merkezi işlem birimindeki işlemci yazmaçlarının bir dizisini ifade etmektedir. Modern tümleşik devre tabanlı yazmaç öbekleri genellikle çok portlu hızlı durağan Rastgele Erişim Bellek'leri (SRAM's) kullanılarak sistemlere tümleştirilmektedirler.
Yazmaçların yeniden adlandırılması: Yazmaçların yeniden adlandırılması, işlemcilerde, yürütülen buyruklardaki, aynı yazmaçların tekrar kullanımından doğan sahte bağımlılıkları gidermek için kullanılan bir yöntemdir.
Yazma Sanatı: On Writing

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir