Kamu Yönetimi 1. Sınıf Ders Notları

Sponsorlu Bağlantılar
ders notlari sinav sorulari Kamu Yönetimi 1. Sınıf Ders Notları Kamu Yönetimi 1.sınıf Ders Notları maliye 1. sınıf ders notları kamu yönetimi 1. sını..İşletme,kamu Yönetimi,iktisat-maliye 1,2,3,4 Sınıf Gecmiş Yıl Final Sorulari,ders Not

1.SINIFLAR (tüm bölümler) TÜM DERSLER VE DERS NOTLARI

http://rapidshare.com/files/11162738…305_f.rar.html

2.SINIFLAR (tüm bölümler) DERS NOTLARI VE SORULARI

http://rapidshare.com/files/11162809…305_f.rar.html

3.SINIF İŞLETME FİNAL SORULARI VE DERS NOTLARI

http://rapidshare.com/files/11162853…LETME.rar.html

3.SINIF KAMU YÖNETİMİ FİNAL SORULARI VE DERS NOTLARI

http://rapidshare.com/files/11162870…_304_.rar.html

3.SINIF İKTİSAT-MALİYE FİNAL SORULARI VE DERS NOTLARI

http://rapidshare.com/files/11162939…04_YE.rar.html

4.SINIF İŞLETME DERS NOTLARI VE FİNAL SORULARI

http://rapidshare.com/files/11162903…_LTME.rar.html

4.SINIF KAMU YÖNETİMİ SINAV SORULARI

http://rapidshare.com/files/11162915…_KAMU.rar.html

Etiketler:maliye 1. sınıf ders notları kamu yönetimi 1. sınıf ders notları kamu yönetimi 1.sınıf ders notları marmara iktisat final soruları maliye iktisat maliye 1.sınıf ders notları açıköğretim 3.sınıf kamu yönetimi ders notları torrent iktisat dersleri aöf işletme geçmiş yıl soruları aöf 4.sınıf işletme ders notları İktisat 4.sınıf ders notları iibf kamu 1.sınıf hukuk notları maliye 4 yıllık eğitim geçmiş dönem 1. sınıf soruları kamu maliye 1. sınıf kitabı kim yazarı kamu yönetimi geçmiş sınav soruları maliye 1.sınıf kamu yönetimi aöf kamu yönetimi 3.sınıf ders notları a.ö.f 3 sinif i kamu yönetimi geçmiş yıl soruları aöf kamu yönetimi 4.sınıf geçmiş yıl soruları
Sınıf (biyoloji): Sınıf (Latince Classis), (İngilizce Class), Eki : -opsida
Sınıf mücadelesi: "Sınıf mücadelesi" ya da "sınıf savaşımı" kavramını ilk olarak Karl Marx ele almış ve 1848 yılında Friedrich Engels'le birlikte kaleme aldığı Komünist Manifesto adlı eserde "Şimdiye kadarki bütün toplumların tarihi, sınıf savaşımları tarihidir" demiştir . Marx'a göre, kapitalizmde üretici pozisyonda bulunan ama bu pozisyonuna karşın üretim araçlarının burjuvazinin özel mülkiyetinde olmasından dolayı sömürülen işçi sınıfının, bu sömürüden kurtulması için burjuvazinin iktiarına son vermesi ve üretim araçlarını kamulaştırması gerekmektedir.
Taksonomi: Taksonomi (Yunanca ταξινομία taxis, «…», ve nomos, «kanun») ya da sınıflandırma bilimi, anlıların sınıflandırılması ve bu sınıflandırmada kullanılan kural ve prensipler. Taksonomi terimi Yunanca taksis (düzenleme) ve nomos (yasa) sözcüklerinden türetilmiştir.
Sınıf bilinci: Sınıf bilinci, siyasal ve toplumsal bir ögreti olarak Marksizm'de kilit kavramlardan birisidir. Bunun ardında hem bir sınıf teorisi hem bir İdeoloji teorisi ve hem de bir Tarih perspektifi sözkonus edilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir