Karadeniz Kadın Şarkıcıları

Sponsorlu Bağlantılar
bahar bu gibi halime Karadeniz Kadın Şarkıcıları Derdimi Kederimi Kimseye Diyemedim yazdılar fermanımı kestiler dermanımı karadeniz ka..Arkdaşlar Bu Şarkıyı Kim Söylüo Bi Baqarmısınz?

Sevdimde eller gibi
Murada eremedim
Seneler geldi geçti
Yaşadım diyemedim

Yazdılar fermanımı
Kestiler dermanımı
Derdimi kederimi sevdiğim
Kimseye diyemedim

Ağladım kaderime
Gelen güldü halime
Kar yağdı dağlarıma
Üşüdüm diyemedim

Yazdılar fermanımı
Kestiler dermanımı
Derdimi kederimi sevdiğim
Kimseye diyemedim

Gün doğdu ocağıma
Bahar geldi bağıma
Çok şükür sevdiğime
Kavuştum diyemedim

Yazdılar fermanımı
Kestiler dermanımı
Derdimi kederimi sevdiğim
Kimseye diyemedim

Yha Kafayı Yiyeceğim. Şarkıyı 3 aydır aradım taradım bulamadım. Kim Söylüo ve şarkının Adı Ne.

Etiketler:yazdılar fermanımı kestiler dermanımı karadeniz kadın şarkıcıları derdimi kederimi kimseye diyemedim sevdimde eller gibi murada eremedim karadenizli bayan şarkıcılar sevdum da eller gıbı murada eremedim yasemin yıldız yazdılar fermanımı yazdilar fermanimi yasadim diyemedum sevdum eller gi karadenizli bayan şarkıcı sevduğum karadeniz kadın şarkıcı kar yağdı dallarıma üşüdüm diyemedim karadenizli bayan şarkıcılar şarkıları laz kadın şarkıcılar yazdular fermanumi kestiler fermanimi yasemin yildiz sevdumda eller gıbı murada eremedım kar yagdi daglarima usudum diyemedim derdimu kederumi kimseye diyemedum KARADENİZLİ BAYA ŞARKICILAR
Türkiye'de Karadeniz iklimi: Karadeniz iklimi (Okyanusal İklim veya Ilıman Deniz İklimi) asıl olarak Karadeniz Bölgesi'nde ve Marmara Bölgesi'nde Karadeniz kıyılarında ve Kuzey Anadolu Dağları'nın Karadeniz’e bakan yamaçlarında görülür.
Karadeniz Bölgesi: Karadeniz Bölgesi, ismini Karadeniz'den alan, Sakarya Ovası'nın doğusundan Gürcistan sınırına kadar uzanan Türkiye'nin yedi coğrafi bölgesinden biridir.
Karadeniz Ereğli: Karadeniz Ereğli, Zonguldak il sınırları içinde bulunan bir ilçedir. Türkiye’nin kuzeyinde, Batı Karadeniz Bölgesi’nde yer almaktadır. Yüzölçümü 782 km²dir. İlçeye bağlı 5 belde (Gülüç, Kandilli [Armutçuk], Gökçeler [Neyren], Çaylıoğlu [Güneşli] ve Ormanlı) ve 91 köy vardır.
Karadeniz Teknik Üniversitesi: 1955 yılında Trabzon milletvekillerinden Mustafa Reşit Tarakçıoğlu ve arkadaşlarınca Trabzon'da “Karadeniz Teknik Üniversitesi” adıyla, “bilimsel üretimin yanında, hizmet vereceği geniş bölgenin araştirma merkezi ve laboratuarı” olacak yeni bir yükseköğretim kurumu kurulması için bir kanun teklifi hazırlanmıştır.
Kadınlar CEV Kupası: Avrupa Bayanlar CEV Kupası (CEV Cup), CEV'e üye ülkelerin takımlarının katıldığı bir turnuvadır. İlk kez 1981 yılında düzenlenmiştir.
Kadın hakları: Kadın hakları, kadınların erkeklere eşit şekilde sahip olduğu sosyoekonomik, siyasi ve yasal hakların tamamına verilen isim.
Oyuncu: Oyuncu (aktör veya aktris), dramatik bir yapımda rol alan ve sinema, televizyon, tiyatro veya radyoda mesleğini yapan sanatçı.
Kadınlar 1. Ligi: Kadınlar 1. Ligi, Türkiye Futbol Federasyonu tarafından her yıl kadın futbol takımları arasında düzenlenen lig organizasyonu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir