Karadeniz Küfürlü Şakalar

ama bir anda bu dedi esra ceyhan geldi hakim ismail kes lan mehmet orada terbiyesiz yalan Karadeniz Küfürlü Şakalar Canlışakalar ismail türüte yapılan şaka karadeniz küfürlü şakal..Canlı Yayında Küfür Ettiren Şaka! 21.03

İsmail Türüt’e canlı yayında yapılan bu şaka bir anda ortalığı karıştırdı.

Esra Ceyhan’ın programına katılan İsmail Türüt, bir çok kişiye yaptığı ilginç şakalarla ünlenen Mustafa Karadeniz’in oyununa geldi.

Canlı yayına telefonla bağlanarak adının Mehmet Yılan olduğunu söyleyen Karadeniz, “İsmail Türüt orada eşiyle oturuyor ama kendisini başka bir bayanla bir restoranda sarmaş dolaş gördüm” dedi.

Bu sözler üzerine çok sinirlenen İsmail Türüt “Kes lan, terbiyesiz, yalan konuşuyor” diyerek kızmaya başladı. Bir taraftan olayı ti’ye almaya çalışan Türüt, sinirlerine hakim olmak için de kendini zorladı. Yanında oturan Nagihan Türüt de eşini sakinleştirmeye çalıştı.

Telefondaki kişi ise bunu kanıtlayabileceğini, elinde fotoğraflar olduğunu ve isterlerse canlı yayına getirebileceğini söyleyerek iddiasını yineledi ve “Elele, kolkola, yanak yanağa idiler. Uygunsuz bir vaziyettelerdi. Beylerbeyi’nde gördüm” dedi.

Kendini tutamayarak ayağa kalkan Türüt, kameraya doğru yaklaşarak “Kimdi o bayan? Kardeşin miydi? Getir bakalım, getirsene buraya. Senin yakının mıydı?” dedi. Esra Ceyhan, İsmail Türüt’ü sakinleştirmeye çalışırken telefondaki kişiye de “Siz niye fotoğraf çekiyorsunuz. Hiç utanmıyor musunuz? Ne kadar ayıp” diye kızmaya başladı ve fotoğrafları getirmesini istedi. İsmail Türüt’ün ise sinirleri iyice gerilse de “Ben erik yemedim ki karnım ağrısın. Palavra atıyor” diye konuşmaya başladı.

Bir iki dakika sonra Mustafa Karadeniz’in stüdyoya girmesi üzerine İsmail Türüt durumu anladı ve masadaki su dolu bardağı alarak Karadeniz’in peşinden koşmaya başladı.

Etiketler:ismail türüte yapılan şaka karadeniz küfürlü şakalar canlışakalar mustafa karadeniz kufur ismail türüt yapılan şaka youtube bayandan küfürlü şakalar yotube ismait türüte şakalar mustafa karadeniz küfürlü ismail türüte yapilan kamera ismail türüt saka youtube esra ceyhan yasar nuri ozturk ismail turute yapilan kamera sakasi canlı küfürlü şakalar canlı yayın da küfür lü koşmalar küfüfrlü canlı şakalar
Türkiye'de Karadeniz iklimi: Karadeniz iklimi (Okyanusal İklim veya Ilıman Deniz İklimi) asıl olarak Karadeniz Bölgesi'nde ve Marmara Bölgesi'nde Karadeniz kıyılarında ve Kuzey Anadolu Dağları'nın Karadeniz’e bakan yamaçlarında görülür.
Karadeniz Bölgesi: Karadeniz Bölgesi, ismini Karadeniz'den alan, Sakarya Ovası'nın doğusundan Gürcistan sınırına kadar uzanan Türkiye'nin yedi coğrafi bölgesinden biridir.
Karadeniz Ereğli: Karadeniz Ereğli, Zonguldak il sınırları içinde bulunan bir ilçedir. Türkiye’nin kuzeyinde, Batı Karadeniz Bölgesi’nde yer almaktadır. Yüzölçümü 782 km²dir. İlçeye bağlı 5 belde (Gülüç, Kandilli [Armutçuk], Gökçeler [Neyren], Çaylıoğlu [Güneşli] ve Ormanlı) ve 91 köy vardır.
Karadeniz Teknik Üniversitesi: Karadeniz Teknik Üniversitesi, Türkiye'nin Trabzon ilinde bulunan bir üniversitedir. 20 Mayıs 1955 tarihinde dönemin Başbakanı Adnan Menderes tarafından açılışı yapılan Karadeniz Teknik Üniversitesi, Türkiye Cumhuriyeti'nin İstanbul ve Ankara illeri dışında kurulan ilk devlet üniversitesidir.
Sakalar: Sakalar (Eski Farsça: Sakā, Antik Yunanca: Σάκαι / Sakai, Sanskritçe: शाक्य / Şaka, Han Hanedanı dönemi Çincesi: 塞 Sak ya da 釈 Şak), Eski Çağ Orta Asya'sında Türk kökenli atlı-Göçmen topluluk.
Sakalar, Mardin: Sakalar, Mardin ilinin Merkez ilçesine bağlı bir köydür.
Sakalar (anlam ayrımı): Sakalar şu anlamlara gelebilir;
Sakalar, Gürpınar: Sakalar, Van ilinin Gürpınar ilçesine bağlı bir köydür.
Sakalar, İnebolu: Sakalar, Kastamonu ilinin İnebolu ilçesine bağlı bir köydür.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir