Kare Dik Prizma Açılımı

Sponsorlu Bağlantılar
acil eden kare maket matematik Kare Dik Prizma Açılımı Prizma Çizimi prizmaların açılımları kare dik prizma açılımı pri..Prizmaların Açılımları Ve Çizimleri İle Maketleri

Arkadaşlar benim matematik proje ödevim var. Prizmaların (kare,üçgen,altıgen vs..) hepsinin açılımları gerekiyor. Onları çizip maket halinde yapacağım.
Acil yardım eden?

Etiketler:prizmaların açılımları kare dik prizma açılımı prizma çizimi beşgen prizma açılımı üçgen piramitin maketi üçgen prizma maketi prizma çizimleri prizmaların hepsi prizma ileilgili maketler prizma maketleri bütün prizmaların açılımı maket açılımları prizmaların cizimi paralelkenar dik prizma açılımı prizmaların açılımı sekizgen prizmanın açılımı kare prizma maket dikdörtgenler prizması maketi nasıl yapılır maket kare altıgen prizma maketi
Epitel doku: Epitel doku ya da Epithelium, vücudun iç ve dış yüzeyini örten, araları çok sıkı olan epitel hücrelerinden oluşmuş, altlarında bazal lamina denilen bir tabaka bulunduran, özelleşmiş bir dokudur.
Prizmalı spektrometre: Optik aletler görüntü veren ve analiz eden olmak üzere iki grupta toplanır. Bu aletlerden bazıları cisimlerin görüntülerini verirken bazıları ıse ışığın birleşimini,şiddetini ve polarize durumunu tayin etmekte kullanılır.
Prizmatik Pusula: Bir nişan tertibatı ile birleştirilen ve istikamet açılarını ölçmek için kullanılan manyetik pusula. Bu alet; nişan sırasında ıskalanın okunmasını temin edecek bir mercek ile teçhiz edilmiştir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir