Kare Pirizma Maket Yapımı

Sponsorlu Bağlantılar
ama bende kare prizma Kare Pirizma Maket Yapımı Maket Prizma Nasıl Yapılır kare prizmanın maket yapımı kare pirizma maket yap..Kare Prizma Nasıl Yapılır?

selam arkadaşlar mat öğretmenimm bana bi ödev verdi prizma yapımı… bende kare prizma yapıcam ama nsl yapıcağımı bilmiyorum bi yardımcı olursanızz sevinirim… bide kare prizmanın bi ölçüsü varmıdır yhani rasgele yapamazmıyız…!?? şimdiden teşekkkürler….

Etiketler:kare prizmanın maket yapımı kare pirizma maket yapımı maket prizma nasıl yapılır kare prizmamaketi kare prizma yapılış videosu dik prizmalar nasıl yapılır kare prizma nasıl yapılır çizilir kare prizma nasıl yapılır AÇIKLAMASI pirizmalardan şehir yapımı üçgen prizma nasıl çizilir üçgen prizma nasıl maket yapılır üçgen pirizma ile ilgili soru prizmalar maket yapımı üçgen prizma yapılışı video küp ve kare prizma kare prizma maketi prizma üçgen kare nasıl yapılır kare nasıl çizilir kare prizma nasıl yapılır
Maketçilik: Maketçilik, gerçek hayatta bulunan bir nesnenin çeşitli materyaller kullanarak seçilen ölçekte bir örneğini yapmaktır.
Falçata: Falçata veya maket bıçağı, metal veya plastik bir koruma sürgüsü içerisinde ileri geri hareket eden ve kilitleme mekanizması ile sabitlenebilen tek tarafı keskin bıçaktır.
Model roket: Model roket, Katı yakıtlı bir jet motoru ile ve bir yüzeyin kaldırma kuvvetinden yararlanmadan havaya çıkan bir modldir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir