Karımın Fotoğrafları Forum

Sponsorlu Bağlantılar
barmen cevap eve gece martini zaman Karımın Fotoğrafları Forum Karımın Resimleri Forum karımın fotografları devami karımın fotoğrafları f..Karımın Fotoğrafı

işadamı tavernaya girer, bara oturur ve bir duble martini sipariş eder. İçkisini bitirdikten sonra, gömleğinin cebine bir göz atar, ardından barmene bir duble martini daha hazırlamasını söyler. Bunu da bitirince, yine gömleğinin cebine bir göz atar, sonra barmene dönüp bir duble daha martini siparişi verir. Barmen; “Bakın bayım, size bütün bir gece boyunca martini getirebilirim. Fakat, bardağı her doldurmamı istemenizden önce niçin gömleğinizin cebine baktığınızı söylemek zorundasınız.” deyince adam cevap verir; “Karımın fotoğrafına bakıyorum. Ne zaman gözüme güzel gözükecek, işte o zaman eve gitme zamanı gelmiş olacak.”

Etiketler:karımın fotografları devami karımın fotoğrafları forum karımın resimleri forum karımın resimleri karımın fotoğrafları işte karımın resimleri karımın resimleri forumları eşimin resimleri forum karımın resimleri18 www.kariminresimleri frmkd paylaşım frmkd ev kadın resimleri karımın.fotoğrafları karimin fotorafi facebook karimin resi karımın eşimin resimleri fotoları facebook karımın resimleri karımın ayak resimleri karimin fotolari karımın resimleri face
Roma Forumu: Roma Forumu (Forum Romanum, Romalılar daha çok Forum Magnum olarak veya sadece Forum olarak adlandırmışlardır) antik Roma'nın geliştiği merkez bölgesidir.
Forum Kopenhag: Forum Kopenhag Kopenhag bulunan, Danimarka konserlerin büyük bir çoğunluğuna ev sahipliği yapan, pazarlayan büyük, kiralanabilir bir arenadır.
Forum İstanbul: Forum İstanbul Alışveriş ve Yaşam Merkezi ya da kısaca Forum İstanbul, İstanbul'un Bayrampaşa ilçesi, Kocatepe mahallesi sınırları içinde yer alan bir alışveriş merkezidir.
Forum Bornova: Forum Bornova, Multi Turkmall tarafından Bornova, İzmir'de 12 Ekim 2006 tarihinde açılan bir açık hava alışveriş merkezidir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir