Karın Ağrısı Neden Olur

Sponsorlu Bağlantılar
bademcik bu saati Karın Ağrısı Neden Olur Karında Kıpırtılar karin agrisi neden olur karın ağrısı neden olur ka..Neler Karın Ağrısına Neden Olur?

Bu durum çok dramatik gözükse de her zaman büyük bir sorun olduğu anlamına gelmez. Çoğunlukla sorun yemek alışkanlığınızın değişmesinden ve kötü sağlık bilgisi koşullarından yemeklerden kaynaklanır. Karın ağrısına ishal eklenir ve genelde kendiliğinden geçer. Eğer ağrının süresi 4 saati geçerse ve ağrı şiddetlenirse mutlaka bir doktora başvurmak gereklidir.

Neler karın ağrısına neden olur?
•İshal
•Kabızlık
•Parazitler
•Apandisit
•Fıtık
•Bağırsak düğümlenmesi
•Böbrek hastalıkları
•Bazı ateşli hastalıklar
•Karında kitle
•Bademcik iltihabı
•Psikolojik

Etiketler:karin agrisi neden olur karın ağrısı neden olur karında kıpırtılar karında kıpırtı karında neden kıpırtı olabilir karın bel sancısı neden olusur karın içinde kıpırtı neden olur karın neden guruldar karında oluşan kıpırtılar karında kipirti böbrek ağrısı nedn olur karin icinde kıpırtı olması karın ağrısına neden olan yiyecekletr karın acıktıgında miğde ağrısı neden olur karındaki kıpırtıların nedeni karındaki kıpırtılar nelerdir karında kıpırtı neden olu karın bölgesinde kıpırtı karın hastalığı neden oluşur karın ağrısı nedn olur
Karınca: Karınca, karıncalar (Formicidae) familyasını oluşturan, yaban arıları ve arılarla birlikte zar kanatlılar (Hymenoptera) takımında yer alan, sosyal yaşam gösteren böceklere verilen ortak addır.
Karıncayiyengiller: Karıncayiyengiller (Myrmecophagidae), dişsiz memeliler takımına ait 4 türden oluşan bir memeli familyası ve alt takımı.
Karından bacaklılar: Karından bacaklılar (Gastropoda), hayvanlar (Animalia) alemine ait yumuşakçalar (Mollusca) şubesinin en kalabalık sınıfını oluşturan canlılardır.
Karın zarı: Karın zarı ya da peritoneum (ya da periton) abdomen ve pelvis boşluğu duvarlarının iç yüzünü ve bu boşlukta yer alan tüm organları saran veya örten zara verilen isimdir.
Nedensellik: Nedensellik, genel olarak nedensellik ilkesi olarak bilinen ve olay ve olguların birbirine belirli bir şekilde bağlı olması, her şeyin bir nedeni olması ya da her şeyin bir nedene bağlanarak açıklanabilir olması ya da belli nedenlerin belirli sonuçları yaratacağı, aynı nedenlerin aynı koşullarda aynı sonuçları vereceği iddiasını içeren felsefe terimi.
Neden (Candan Erçetin albümü): Neden, Candan Erçetin'in dördüncü albümüdür. 2002 yılında piyasaya sürülen albüm önemli bir özellik taşımaktadır.
Neden?: Neden?, Can Dündar'ın hazırlayıp sunduğu, Türkiye'deki ve dünyadaki güncel siyasi, sosyal ve ekonomik olayların uzmanlar, yazarlar, köşe yazarları, televizyoncular, gazeteciler, siyasetçiler, sivil toplum üyeleri tarafından ele alınıp tartışıldığı tartışma programıdır.
Neden (İbrahim Tatlıses albümü): Neden, İbrahim Tatlıses'in 2008 yılında piyasaya çıkmış olan albümüdür.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir