Karne İle İlgili Şiirler

Sponsorlu Bağlantılar
bir bizim derse eve gibi hemen ilk kop kop peder tahmin zaman Karne İle İlgili Şiirler Karne Şiirleri karne şiiri karne ile ilgili şiirler karne şiirler..Karne Şiiri

Bitirdik ilk dönemi
gittim aldım karnemi
zayıf gördüm dersleri
0 ları 1 leri

notları görmek acı
0 vermiş kimyacı
tahmin etmiştim zaten
delİ çıktı bu karı

niye zayıf derslerim
birtek 5*im bedenim
şimdi ben neylerim
pedere ben ne derim

canım sıkıldı gene
nasıl gidicem eve
çalışmalıyız derse

tartıştım öğretmenle
oturdum bir köşeye
baktım biraz gençlere
kaynattım ineklerle

bebelerin elinde
takdirler teşekkürler
ne zaman güldü
bizim gibi garipler

peder karneye baktı
hemen tebesi attı
devamsızlık günlerim
zaten yolunu aldı

:kop::kop::kop:

Etiketler:karne şiiri karne ile ilgili şiirler karne şiirleri bebelerin elinde takdirler teşekkürler dinle karne ile ilgili şiir karne şiiri dinle karneyle ilgili şiirler bebelerin elinde takdirler teşekkürler karne günü ile ilgili şiirler karne sevinci ile ilgili şiirler karneyle ilgili şiir karne şiir karne sevinci ile ilgili şiir karne günü şiirleri karne günü ile ilgili şiir karne ile ilgili komik şiirler komik karne şiiri karne siirleri komik karne şiirleri karne ile şiirler
Posta pulu karneleri: Posta pulu karneleri genel olarak 10-20 posta pulundan oluşan bir veya daha fazla, küçük karne yaprağının karton bir kapak içinde kıvrılarak yerleştirilmesi ile oluşur.
İlgili Taraflar: İlgili Taraflar (İng. Both Parties Concerned), ABD'li yazar J. D. Salinger'ın ilk kez 26 Şubat 1944'te Saturday Evening Postta yayınlanan öyküsü.
İlgili minör: İlgili minör, belli bir Majör gam ile aynı donanımı paylaşan natürel minör gama verilen isimdir. Herhangi bir Majör gamın ilgili minörünü bulmak için, o Majör gamın altıncı derecesini bulmak veya gama ismini veren notanın üç yarım ses gerisindeki notayı bulmak yeterlidir.
Şiir: Şiir, dilin anlam, ses ve ritim öğelerini belli düzen içinde kullanarak; bir olayı, ya da bir duygusal ve düşünsel deneyimi yoğunlaşmış ve sıradanlıktan uzaklaşmış bir biçimde ifade etme sanatı olarak tanımlanabilir.
Şiirler - Türküler: #Mevlana'dan Seçmeler
Şiirlerin Efendisi: Şiirlerin Efendisi, Mehmet Tokat'ın ilk şir albümü.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir