Katil Testleri

Sponsorlu Bağlantılar
305 z amerikan beyaz bir birka bu cenaze cevap iyi kahraman katil kendi ld nce orada polis psikoloji r 252 rme yor Katil Testleri Psikolojik Hikayeli Testler katil testi katil testleri psikolojik hikayeli tes..Katil Kim?(psikoloji Testi)

Hikayenin kahramanı bir genç kız.Bu kız kendi annesinin cenaze töreninde daha önce kim olduğunu bilmediği bir genç adamla karşılaşıyor.Bu genç adam kızın rüyalarının adamı ve kız görür görmez adama aşık oluyor.Aradan birkaç gün geçiyor.Bu genç adama bir daha rastlayamıyor.Genç kız kız kardeşini öldürüyor.Polis neden öldürdüğünü sorduğunda genç kız ne cevap veriyor?Kızın kız kardeşini öldürme sebebi nedir? allta beyaz renkdekı cevaba hemen bakmayın düşünün 😀

Cevap:Genç kız adamın cenazeye geleceğini ve adamı orada göreceğini umuyor.Bunu doğru cevaplandırdıysanız polise gidip sizi hapsetmelerini isteyin.Bu ünlü bir Amerikan psikoloji testiymiş.Öldürebilme zihniyetine sahip kişiler buna doğru cevap verirlermiş.Seri katillerin birçoğu bu teste hiç düşünmeden doğru cevabı vermişler.Doğru cevabı bulmadıysanız ne iyi.

alıntı

Etiketler:katil testi katil testleri psikolojik hikayeli testler seri katil testi amerikan psikoloji testi katil kim hikayeleri genç kız testleri katil kim psikoloji testi katil psikolojisi testi seri katil testleri psikolojik test hikayeleri hikayeli psikolojik testler amerikan psikolojik testleri katil kim hikayesi katil kim psikoloji testi değerlendirilmesi katil testi ve cevabı amerikan psikoloji testleri genç kızlar için testler hikayeli psikolojik testleri psikolojik katil testi
Cinayet: Cinayet, bir kimsenin başka bir kimseyi bilerek öldürmesi eylemidir. Yapılan araştırmalarda suçluların beynindeki lobların bozulduğu ve doğru karar veremedikleri çoğunlukla gözlenmiştir.
Katil balina: Katil balina (Orcinus orca), Orka olarak da bilinir, okyanus yunusları ailesinin en iri üyesidir. Yayılım genişliği olarak dünyada en yaygın ikinci memelidir (insanlardan sonra) ve tüm okyanuslarda bulunur.
Katil Doğanlar: Katil Doğanlar (İngilizce özgün adı:Natural Born Killers) 1994 yapımı, Oliver Stone tarafından yönetilmiş ve başrollerinde Juliette Lewis ve Woody Harrelson'ın oynadığı bir filmdir.
Katilimi Tanıyorum: I Know Who Killed Me Küçük bir kır kasabası, parlak ve gelecek vaat eden genç üniversite öğrencisi Aubrey Fleming’in (Lindsay Lohan) sadist bir seri katil tarafından kaçırılıp, işkence edilmesiyle derinden sarsılır.
Katil Otomobil: Katil Otomobil (İngilizce özgün adı: Christine), Stephen King'in aynı adlı romanından uyarlanan 1983 tarihli, ABD yapımı korku filmidir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir