Kedi Dili Pasta Tarifi Portakal Ağacı

Sponsorlu Bağlantılar
ama basit cok dili gr kakao kedi krem margarin muhallebi pasta tarifi yemek Kedi Dili Pasta Tarifi Portakal Ağacı Kedi Dilli Tiramisu kedi dili kedi dili pasta tarifi portakal ağacı ke..Kedi Dili Pasta

Kedi Dili Pasta Tarifi basit ama cok Süperr

Kedi Dili Pasta

Pastamın Malzemeleri

1 yemek kaşığı margarin
1 paket Krem şanti
250 gr kedi dili
2 su bardağı süt
2 yemek kaşığı kakao
2 yemek kaşığı nişasta
1,5 su bardağı şeker

Pastamın Tarifi

Nişasta, şeker, margarin, süt ve kakoyu karıştırırım, ocağın üstünde muhallebi kıvamında pişiririm. Kedi dilinin üstüne krem şanti sürerim, diğer kedi dilinin düz olan kısmını üstüne kapatırım. Muhallebi bitene kadar aynı işlemi her kedi dili için tekrarlarım.Düz bir tepsiye yan yana dizerim. Üzerine yaptığım muhallebi ve kakao dökerim. Buzdolabında dinlendirdikten sonra servis yaparım.

Etiketler:kedi dili kedi dili pasta tarifi portakal ağacı kedi dilli tiramisu basit pasta kolay kedi dili pasta tarifi kedidilli pasta kedi diliyle pasta basit pasta tarifleri basit tarifler basit kek tarifi portakal ağacı kedi dili pasta tarifi basıt pasta tarıflerı basit pasta yapımı kedi dilli tiramisu tarifi portakal ağacı kedi dil kremşantili krem santili pasta kedi dili pasta tarifi video kedidili pasta hazırlanısı video kedi portakal ağacı
Pastafaryanizm: Pastafaryanizm veya Uçan Spagetti Canavarı Kilisesi (İngilizce: The Church of the Flying Spaghetti Monster), Akıllı Tasarım iddialarını eleştirmek için oluşturulmuş, parodi bir din.
Dairesel grafik: Dairesel grafik (veya dilimli diyagram, sektor grafiği) (İngilizce:"pie chart", "pasta grafiği"), istatistik biliminde betimsel istatistik alanında kategorik (ya sırasal ölçekli ya da isimsel ölçekli) verileri görsel bir şekilde betimleyip özetlemek için hazırlanan; içindeki kategori dilimlerini orantısal olarak gösteren bir daire şeklinde sunulan bir gösterim aracıdır.
Pasta (anlam ayrımı): Pasta, aşağıdaki anlamlara gelebilir:
Portakal Yolu: Portakal Yolu, üç lise öğrencisi arasında oluşan bir aşk üçgeninin büyülü bir şekilde anlatılmış fantastik hikâyesidir.
Portakal suyu: Portakal suyu, ilk olarak İsa'dan sonra beşinci yüzyılda, hintliler tarafından icat edilmiştir. Hintli bir dokumacının susuzluğunu gidermek için bulduğu bu karışım, daha sonraları diğer meyvelerin de suyunun sıkılıp içilebileceğini kanıtlamış ve dünyada geniş yankı uyandırmıştır..
Portakal Yokuşu: Portakal Yokuşu Ortaköy'den başlayıp Boğaziçi Köprüsü'nün altından geçerek Ulus'a kıvrılarak çıkan yokuşa verilen addır.
Portakal Kız: Portakal Kız, Jostein Gaarder'ın bir kitabıdır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir