Kemalpaşada 17 Yaşındaki Kıza Tecevüz

adli bir bu burada emrah izmir jandarma liseli polis Kemalpaşada 17 Yaşındaki Kıza Tecevüz İzmir Bayraklı 2008 Adli Olaylar emrah gürdağ 2008 kemalpaşada 17 yaşındaki kıza te..İzmir’de Liseli Dehşeti

İzmir’in Kemalpaşa ilçesinde 17 yaşındaki bir lise öğrencisi aynı yaştaki bir genci öldürdü

İzmir’in Kemalpaşa ilçesinde 17 yaşındaki bir lise öğrencisi, ruhsatsız tabancayla aralarında husumet olduğu bildirilen aynı yaştaki bir genci öldürdü.

Alınan bilgiye göre, Soğukpınar Mahallesi yakınlarındaki kırsal bölgede Kemalpaşa Lisesi öğrencisi Emrah Gürdağ (17) ile öğrenci olmadığı belirtilen Uğur Açık (17) arasında henüz belirlenemeyen bir nedenle tartışma yaşandı.

Tartışma sonucu Gürdağ, yanındaki ruhsatsız tabanca ile Uğur Açık’a ateş etti. Kemalpaşa 1 nolu Sağlık Ocağı’na getirilen Açık, burada yaşamını yitirdi. Olayın ardından kaçan Gürdağ, jandarma ekipleri tarafından yakalanarak, rapor için sağlık ocağına getirildi.

Bu sırada, ölen gencin yakınları sağlık ocağına girmek istedi. Polis, çıkan arbedeyi dağıtabilmek amacıyla havaya ateş etti. Kalabalık olaysız dağılırken, Açık’ın cenazesi Adli Tıp’a gönderildi

Etiketler:emrah gürdağ 2008 kemalpaşada 17 yaşındaki kıza tecevüz izmir bayraklı 2008 adli olaylar izmir kemalpaşadaki liseler izmir kemalpaşada kavga emrah gürdağ kemalpaşada olay izmirde lisedeki tecaviz izmir kemalpaşa olayları izmirde lise olayları
Kızak: Kızak, genellikle kar ve buz gibi kaygan yerlerde, bazen de çamur, çimen ya da düzgün taş yüzeylerde, ulaşım ve taşımayı sağlayan, altında iki uzun kaydırağı bulunan, çekimsiz ya da at, köpek, rengeyiği ile çekimli arazi aracıdır.
Kızamık: Kızamık, özel bir virüsle (Morbilli) meydana gelen, bulaşıcı bir çocukluk hastalığı. Kızamığı ilk olarak 860 senesinde Farslı hekim Razi bildirmiştir.
Kızartma: Kızartma yiyeceklerin yağ içinde pişirilmesi işlemidir. Kızarma için kullanılan yağlar bitkisel veya hayvansal kaynaklı olabilir.
Kızamıkçık: Kızamıkçık, özel bir virüs olan Rubella ile meydana gelen, bulaşıcı bir hastalık, German measles olarakta bilinir. Hastalığı ilk olarak Nagner, 1829'da kızamık ve kızıldan ayırmıştır. 1938'de Hiro ve Tasaka, hastalığı deney yolu ile sağlamlara bulaştırmayı başarmışlar ve sebebinin bir virüs olduğunu bulmuşlardır.
Kızaklı köpek yarışı: Kızaklı köpek yarışı, birden fazla kızak köpeğinin kızağı kar üstünde çekmesine dayanan bir kış köpek sporu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir