Kendi Oyununu Yarat

Sponsorlu Bağlantılar
bilgisayar bu film gibi games publishing gelen kolay metin mutluluk n gage arena nokia nokia games nokia nseries oyun oyunlar puzzle resim sunan yapan yeni bir yorum Kendi Oyununu Yarat kendi oyununu yarat ve oyna kendi oyununu yarat ..Kendi Oyununu Yarat, Oyna, Paylaş

Kendi oyununu yarat, oyna, paylaş

Nokia Games Publishing tarafından N-Gage platformu için geliştirilen Yamake, mobil oyun meraklılarına çeşitli mini oyunlar arasından içerik ekleyerek kendi oyunlarını yaratma, olanağı tanıyor.

Kullanımı kolay tasarım araçları, mini oyunların mobil cihaz ya da kişisel bilgisayar üzerinden metin, resim, ses klibi ve film gibi kişisel içeriklere dönüştürülmesini sağlıyor. Böylece oyuncular resimli puzzle ve bilgi yarışması gibi kendi en sevdikleri mini oyunları yaratabiliyorlar. Ayrıca oyunseverler, kendi mobil oyunlarını N-Gage Arena ve Yamake topluluğu aracılığıyla ve N-Gage uyumlu cihazlar ve diğer S60 cihazları üzerinden multimedya mesajlar yoluyla diğer oyuncularla da paylaşabiliyorlar. Oyunseverlere mini oyunlarını yükleme ve yorum yapmanın yanı sıra içeriklerle ilgili fikirlerini paylaşma olanağı sunan Yamake topluluğu, oyunseverleri bir araya getiriyor. Konu hakkında bir açıklama yapan Nokia yetkilileri şunları ifade ediyor: “Yamake, N-Gage platformunda çığır açacak yeni bir oyun. Oyunseverler, kullanıcı tarafından oluşturulan multimedya içerikleriyle kendi oyunlarını yaratabilecek, oynayabilecek ve diğer oyuncularla paylaşabilecekler. Gelecekteki mobil oyun deneyimine güzel bir örnek oluşturan bu yeniliğe öncülük etmekten dolayı büyük mutluluk duyuyoruz.” N-Gage hakkında Nokia Nseries ve diğer S60 3. sürüm cihazları ile uyumlu mobil oyunlar için oluşturulan N-Gage platformu sayesinde kullanıcılar, Nokia’nın mobil oyun topluluğu N-Gage Arena’ya bağlanmanın yanı sıra, kaliteli mobil oyunlara kolaylıkla ulaşarak oyun satın alabiliyor, oynayabiliyor ve yönetebiliyor. Nokia, geniş bir oyun portföyü sunmak için dünyanın önde gelen firmaları ile işbirliği yapıyor.

Etiketler:kendi oyununu yarat ve oyna kendi oyununu yarat
Kendirgiller: Kendirgiller (Cannabaceae), çiçekli bitkiler sınıfından küçük bir bitkiler familyası.
Kenevir: Kenevir (Cannabis), Cannabaceae familyasına ait, tek yıllık bitki cinsidir.
Kendi kalesine gol: Kendi kalesine gol, gol atılarak skor kazanılan sporlarda kaleyi savunan takımın oyuncusundan seken topun, pozisyon sonucunda istenmeyen şekilde savunan oyuncunun kalesine girmesidir.
Beslenme: Beslenme, canlılığın gereklerini yerine getirmek için gerekli olan maddeleri, canlı dışı ortamdan edinme faaliyetine verilen isimdir.
Yaratılışçılık: Yaratılışçılık, insanlığın, yaşamın ve evrenin, varlığı önceden kabul edilmiş doğaüstü bir güç tarafından yoktan meydana getirildiği inancı.
Yaratık (film): Yaratık (Özgün adı: Alien), yönetmenliğini Ridley Scott'ın yaptığı 1979 yapımı bilim-kurgu filmi. Yaratık'ın tasarımını İsviçreli garip tasarımcı H.R.
Yaratılan Adam: The Lost Weekend Oscar kazanmış 1945 yapımı film. Billy Wilder filmin yönetmenliğini yaparken, Ray Milland, Jane Wyman ve Phillip Terry filmde rol almıştır.
Yaratık: * Yaratık - Film serisi
Yaratıcılık: Yaratıcılık, kişinin kendini anlatmasının değişik yollarından biridir. Yaratıcılığı arttırmak için çeşitli yöntemler önerilmiştir ve yaratıcılığın müzikte, tiyatroda, yazarlıkta farklı görünümleri bulunmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir