Kendi Yüzünü Koy

Sponsorlu Bağlantılar
hehehe image upload Kendi Yüzünü Koy Kendi Yüzünü Ünlülerin Yüzüne Koyma başkasının yüzüne kendi yüzünü koymak kendi yüzünü..Kendi Yüzünü Ünlülerin Yüzüne Koymak İsteyenler..

FACEinHOLE.com – Who do you want to be today? arkadaşlar bu sitede tonlarca foto var siz bunlardan istediğinizi seçiyorsunuz daha sonra üstte image upload yazar ona tıklıyıp PC deki resimlerinizden birini seçiyorsunuz… daha sonra yukarıda + ve – işaretler var onla yakınlaştırıyorsunuz… mouse ile oynarak sürüklüyorsunuz..

hadi kolay gelsin… :tamam:

+reppp lütfen… (emeğe saygı) :hehehe:

Etiketler:başkasının yüzüne kendi yüzünü koymak kendi yüzünü koy kendi yüzünü ünlülerin yüzüne koyma faceinhole benzeri siteler yüzünü başka resme koy ünlülerin yüzüne kendi yüzünü koyma ünlülerin yüzünü değiştir ünlülerin yüzlerini değiştirme oyunu resime kendi yüzünü koyma bir ünlünün kafasına kendi kafanı koyma ünlülerin yüzüne kendi resmini koy resme kendi yüzünü koyma kendi yüzünü değiştir resmin üstüne kendi yüzünü koyma ünlüleri yüzünü değiştir ünlülerin yüzünü kendi resmine koyma kendi yüzünü değiştirme birisinin yüzüne kendi yüzünü koymak kendi yüzünü değiştir faceinhole tarzı siteler
Kendirgiller: Kendirgiller (Cannabaceae), çiçekli bitkiler sınıfından küçük bir bitkiler familyası.
Kenevir: Kenevir (Cannabis), Cannabaceae familyasına ait, tek yıllık bitki cinsidir.
Kendi kalesine gol: Kendi kalesine gol, gol atılarak skor kazanılan sporlarda kaleyi savunan takımın oyuncusundan seken topun, pozisyon sonucunda istenmeyen şekilde savunan oyuncunun kalesine girmesidir.
Beslenme: Beslenme, canlılığın gereklerini yerine getirmek için gerekli olan maddeleri, canlı dışı ortamdan edinme faaliyetine verilen isimdir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir