Kendine Sevgili Bul

ama amerika bir biri bu burada cosmopolitan emin hemen ilk iyi jupiter media metrix olur sevgili bulma siz Kendine Sevgili Bul Sevgl Sanal Sitlerı Bedava sevgili bul kendine kendine sevgili bul sevgl sana..Sanal Alemde Sevgili Bulma Rehberi

Sanal alemde sevgili bulma rehberi

Başkaları sanal ortamda uluslararası sevgililer bulurken, siz hala birini bulamadınız mı? Yıllardır aradığınız büyük aşk, bir tık ötede olabilir

Unutmayın ki, internet sadece bilgi edinmek, araştırma yapmak için kullanılmaz. Biraz aklınızı çalıştırın ve sevgili bulmak için ilk adımı atın. Tabii bunun da kuralları var. Cosmopolitan dergisinin hazırladığı Sanal Alemde Sevgili Bulma
Rehberine bir göz atsanız iyi olur.

İnternet araştırma şirketi Jupiter Media Metrix’e göre; 2001’de sadece Amerika’da bu siteleri 18 milyon kişi ziyaret etmiş. Cosmopolitan’ın İngilizce online versiyonunu izleyen kadınların da yüzde 86’sı bu siteler aracılığıyla en
azından bir kişiyle buluşmuş. Gözlemler ve tecrübeler gösteriyor ki, internet üzerinden bulacağınız sevgilinin asosyal, çirkin, gerçek hayatta kendine sevgili bulamayan biri olduğu önyargısına kapılmış. Ama öyle hikayeler, öyle sıradışı çifter var ki hiç boşuna dert etmeyin. Bir çöpçatan sitesine nasıl üye olunur?

İşte kurallar:

* Herşeyden önce gizlilik sözleşmesini okuyun. Sizin özel bilgilerinizi kimseyle paylaşmayacaklarından emin olun. Bir rumuz belirleyin. Sizi yansıtan, fazla iddialı olmayan, orjinal bir şeyler bulun

* Bir çöpçatan sitesine üye olmak, o sitede kendinize bir profil yaratmak demektir. Profiliniz, o sitedeki kimliğiniz olur. Arkadaşlarınız sizi önce profilinizden tanır. Profilde genellikle kendinizi ve aradığınız arkadaşı anlattığınız bölümlerle fiziksel özelliklerinize dair bir bölüm bulunur. Burada
anahtar sözcük, ‘farklılık’. O sitedeki diğer binlerce kişiden farklı olmak gerekiyor.

* Profil yarattıktan sonra yapılacak iş arama sayfalarından istediğiniz kriterlere göre birilerini aramaktır. Aramanızın sonucunda çıkan profillerle yazışmaya başlayabiliyorsunuz hemen. Tabii ki size de ulaşılıyor.

* Bundan sonrası size kalmış. Yüzbinlerce kişi arasından size uygun birileri mutlaka var. Mühim olan onu seçip çıkarmak!

Etiketler:sevgili bul kendine kendine sevgili bul sevgl sanal sitlerı bedava sanal sevgili bul sevgili bulmak istiyorum sevgili bulma siteleri arkadaş olma hattı izmir sevgili bul sevkili isdiyorum acil sevgili bulamama sorunsalı facebookta sevgili bulma ilanı
Özbağışıklık: Özbağışıklık, otoimmünite veya kendine bağışıklık; bağışıklık sisteminin aşırı duyarlılığıyla oluşan tepkilere genel olarak verilen genel addır.
Kendine Gel: "Kendine Gel", Yonca Evcimik'in ikinci stüdyo albümüdür. Albüm; Türkiye'nin reklam mantığıyla hazırlanan ilk albümüdür.
Kendine göndergeli önerme: Bilgisayar programcılığında ve matematiksel mantıkta kendine göndergeli önerme ya da özgöndergeli önerme, bir önermenin veya fonksiyonun kendisi hakkında yargı veya çözüm içermesidir.
Kendine acıma: Kendine acıma, bir insanın durumunu kabullenememesi ve etrafındaki olaylara uyum gösterememesi halinde ortaya çıkan bir duygudur.
Sevgililer Günü: Sevgililer Günü, her yılın 14 Şubat günü birçok ülkede kutlanan özel gündür. Kökeni, Roma Katolik Kilisesi'nin inanışına dayanan bu gün, Valentine ismindeki bir din adamının adına ilan edilen bir bayram günü olarak ortaya çıkmıştır.
Sevgili Doktor: Orjinal adı "The Good Doctor" olan Sevgili Doktor ABD'li oyun yazarı Neil Simon'un Anton Çehov'un kısa oyunlarından ve öykülerinden yola çıkarak yazdığı 2 perdelik tiyatro oyunudur.
Sevgili Dünürüm: Sevgili Dünürüm, 2007 yılında Star TV'de yayınlanmış, Haluk Bilginer ve Sumru Yavrucuk'un başrolllerinde oynadığı durum komedisi türünde bir Türk televizyon dizisi.
Sevgililer Günü (film): Valentine's Day, post-prodüksiyon aşamasında olan Garry Marshall'ın yöneteceği Amerikan romantik-komedi türü filmidir.
Sevgiliye: Sevgiliye şu anlamlara gelebilir:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir