Keser Müzikhol Fiyat

Sponsorlu Bağlantılar
ajda pekkan aksu bir adam dil gece genel gibi haydi kare kendi mustafa keser olsun orada orta sahne sex and the city tipler vakit yahu yok Keser Müzikhol Fiyat Keser Müzikhol Fiyatlar keser müzikhol fiyatları keser müzikhol fiyat kese..Keser Müzikhol’de Yer Bulmak Zor

Mustafa Keser’in Beylerbeyi’ndeki kendi mekanı tekke gibi bir yer olmuş, kıyamet kopuyor…

Boşuna değil, millet ağzının tadını biliyor: Ajda Pekkan, Sezen Aksu, Bülent Ersoy gibi duayen kontenjanından kimi ararsanız orada. 200 kişilik mütevazı dükkan tıklım tıklım, yer yok. Orta yaşlı, şık giyimli bir adam girmek için kapıda şefe dil döküyor: Yahu bırak, yer yoksa bağdaş kurarız!

Yakından görseniz, Mustafa Keser tam da komşunuz olsun isteyeceğiniz bir adam. İnsanda öyle bir güven duygusu bırakıyor ki hiç çekinmeden gece yarısı kapısını çalabilirsiniz. Galiba en çok bu yüzden seviliyor. Kaşını, saçını kuzguni siyaha boyuyor ama artık o kadarını sahne kaldırır.

Genel müdürden amigo

Gazozunu içen türbanlı da gelmiş, Sex and The City’den fırlamış hanımlar da. Genel müdür giyimli adamlar amigoluk yapıyor. Gece çıkıyor bu tipler ortaya. Sanki aralarında bir elektrik doğuyor, bütün gece hiç oturmadan, alkış tempo tutuyor, kitleyi galeyana getiriyorlar.

Program gece yarısı başlıyor

Alişimin Kaşları Kare, Kırmızı Gülün Adı Var, Vardar Ovası gibi Atatürk’ün sevdiği Trakya türküleri okuyor. Tam gece yarısı Haydi Abbas’a geçiyor. Asıl alkış burada kopuyor, vakit tamam, meğer program daha yeni başlamış.

Etiketler:keser müzikhol fiyatları keser müzikhol fiyat keser müzikhol fiyatlar mustafa keser beylerbeyi mustafa keser müzikhol fiyat beylerbeyi mustafa keser mustafa keserin yeri mustafa keser müzikhol fiyatları KESERHOL mustafa keser keser müzikhol fiyatlar keser hol mustafa keser in yeri MUSTAFA KESERİN YERİ mustafa keser cengelkoy mustafa keser müzikhol resim keser müziklhol fiyatları mustafa keser mekanı mustafa keser yerı mustafa keseri mekanı keserhol fiyatlar
Keser, Sorgun: Keser, Yozgat ilinin Sorgun ilçesine bağlı bir köydür.
Kesertaş, Gerger: Kesertaş, Adıyaman ilinin Gerger ilçesine bağlı bir köydür.
Keseroğlu: Keseroğlu şu anlamlara gelebilir:
Fiyat endeks sayıları: Fiyat endeks sayıları belirli bir istatistiksel olaya ait değerlerin, bu halde belirli tek bir mal veya hizmet veya belirli bir grup mal/hizmetle ilgili fiyatların, zamana ya da yere göre farklılık göstermelerini özetleyen bir sayısal ölçüdür.
Fiyat endeks formülleri listesi: Fiyat endeks sayılarını hesaplamak için birçok sayıda (belki de birkaç yüz tane) değişik formül bulunmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir