Kiev Mikro Minyatür Müzesi

Sponsorlu Bağlantılar
ama benim kiev mikro oraya yau Kiev Mikro Minyatür Müzesi Mikro Minyatür minyatür müzesi kiev mikro minyatür müzesi mikro m..Kiev Mikro Minyatür Müzesi

Kiev’de çok değişik bir sergi var. Buradaki eserler ancak büyüteçle izlenebiliyor

burayı bi programda izlemiştim aklıma geldi resmlerini paylaşmak istedim

Gördüğünüz sağlı sollu dairelerin olduğu yerlerde birer sergilenen obje var. Bunları kocaman bir büyüteçten seyrediyorsunuz.

Benim iplik geçiremediğim iğne deliğinde Deve Kervanı. Hadi deveyi oraya sığdırmış ama Ehrama aklım ermedi

Bu satranç takımı bir toplu iğne başına yerleştirilmiş.

İğne deliğinde savaş arabası

Saç telini ortadan bölmüş ve içine gül yerleştirmiş.

bu gerçekten ilginç yau

Etiketler:minyatür müzesi kiev mikro minyatür müzesi mikro minyatür ukrayna minyatur muzesi mikro minyatür müzesi mikro minyatür müzesi kiev minyatür müze ukrayna minyatür müzesi kiev minyatür müzesi ukrayna kiev mikrominyatür müzesi ukrayna kiev mikro minyatür minyatür müzesi kiev ukrayna mikroskop muzesi kiev mikro müzesi ukrayna mikro minyatür müzesi ukrayna mikroresim galerisi ukrayna mikro minyatür müzesi video kıevdeki minyatür müzesi ukraynada minyatur resim kiev mikro minyatür
Mikroorganizma: Bir mikroorganizma ( Yunanca mikrós; "küçük" ve ὀργανισμός, organismós; canlı "organizma"'dan gelmektedir.) veya mikrop (genellikle çıplak gözle görülemeyecek kadar küçük anlamında) mikroskobik bir organizmadır.
Mikroskop: Mikroskop (; ), çıplak gözle görülemeyecek kadar küçük cisimlerin birkaç çeşit mercek yardımıyla büyütülerek görüntüsünün incelenmesini sağlayan bir alettir.
Mikroişlemci: Mikroişlemci, işlemci (bazen kısaltma olarak µP kullanılır) ana işlem biriminin (CPU) fonksiyonlarını tek bir yarı iletken tümdevrede (IC) birleştiren programlanabilir bir sayısal elektronik bileşendir.
Mikrobiyoloji: Mikrobiyoloji, mikropları ve "mikro" boyutundaki organizmaları inceleyen bilim dalına verilen isimdir.
Mikrometre: Mikrometre ya da mikron (İngilizce: micrometer, micrometre veya micron), Milimetrenin binde birine (1/1000 mm, 10^-3 mm), metrenin milyonda birine (1/1000000 m, 10^-6 m) eşit uzunluk birimi.
Minyatür lop tavşanı: Minyatür lop tavşanı lop tavşanı cinsidir.Minyatür lop tavşanı,lop kulaklı ırkların küçüğüdür. Azami ağırlığı 1,6 kg dır.1994 yılında British Tavşan Konseyi (Lop Irkları-No.8) tarafından tanındı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir