Kırmızı Nokta Göz Yanılması

Sponsorlu Bağlantılar
acaba aha beyaz bir hareket haydi mu sn yalan yok Kırmızı Nokta Göz Yanılması Göz Yanılması Kırmızı Nokta göz yanılmaları kırmızı nokta göz yanılması göz ya..İllüzyon Göz Yanılmaları

Resimlere Dikkatlice Bakın ! Ve Gözlerinizmi Yalan Söylüyor , Yoksa Beyninizmi ?Muhteşem Göz Yanılmaları (muakkak Gir)

Bunlar gerçekten dönüyormu acaba ?

Resimdeki siyah noktaya dikkatlice bakınız, etrafındaki grilik yok olacaktır

Başınızı ileri geri hareket ettirin, acaba ne görüyorsunuz ?

Sizce noktalardan hangileri beyaz hangileri siyah ?

Bunları durdurmanın bir yolu yok mu !

İşte en sevdiğim illüzyonlar…Alttaki bar doluncaya kadar gözlerinizi siyah noktadan ayırmıyorsunuz. Fotoğraf bar dolunca siyah beyaz oluyor fakat gözlerinizi sürekli siyah noktaya diktiyseniz resmi tamamen renkli görüyorsunuz.

Haydi ünlüleri canlandıralım ! Şu resime 30 sn. boyunca bakınız. Sonra ise herhangi bir yere veya duvara göz kırparak bakınız. Aha o ne bir kız var orda !

30sn. boyunca bu resmin ortasındaki 4 noktaya dikkatlice bakın. Sonra bir boşluğa, tavana veya duvara göz kırparak bakınız. Barış Manço yanınızda 😀

Atatürk’ü görmeye var mısınız peki ? Resimin ortasındaki 4 noktaya dikkatlice bir süre bakınız. Sonra duvara, tavana veya boşluğa gözlerinizi kırparak bakınız. Atatürk karşımızda 😀

Biraz şaşıralım

Şu renkleri söyler misiniz ?

İlginç…

Benimkiler bunlar idi siz de ekleyebilirsiniz :)

Göz Yanılmaları :)
Inanılmaz Göz Yanılmaları

EMEĞE SAYGI

Göz Yanılmaları

Etiketler:göz yanılmaları kırmızı nokta göz yanılması göz yanılması kırmızı nokta korkunç kırmızı nokta göz yanılmaları kırmızı nokta korkunc göz yanıltmaları noktalı göz yanılmaları 3 nokta göz yanılmaları korkunç kırmızı nokta tıkla göz yanılmaları kırmızı noktada kırmızı nokta korkutucu goz yanilmasi kirmizi nokta göz yanılmaları oyunları kırmızı noktaya tıkla korkunç korkunç kırmızı nokta korku kırmızı nokta korku kırmızı noktaya bas korkunç dört nokta göz yanılmaları göz yanılmaları zeka çalıştı göz yayılmaları
Kırmızıya kayma: Fizik ve gökbilimde kırmızıya kayma diye tanımlanan olay, bir nesneden yayılan görülebilen ışığın elektromanyetik tayfın kırmızı yönüne yaklaşmasıdır.
Kırmızı dev: Kırmızı dev, belirli bir kategorideki yıldızların evrimlerinin bir dönemindeki hallerine verilen isimdir.
Kırmızı cüce: Hertzsprung-Russell diyagramına göre kırmızı veya al cüce, küçük ve nispeten soğuk, ya geç K ya da M spektral tipi bir yıldıza verilen isimdir.
Kırmızı Pabuçlar (film): Kırmızı pabuçlar 1948 İngiltere yapımı dramatik müzikal filmdir. Özgün adı The Red Shoes olan film Türkiye'de Periler Dünyası adıyla da gösterilmiştir.
Nokta (dergi): Nokta dergisi, 1 Nisan 1982'de Ercan Arıklı tarafından çıkarılmıştır. Daha sonra değişik kişilerce satın alınan dergi, 20 Nisan 2007 yılında derginin son sahibi Ayhan Durgun'un kararıyla kapatılmıştır.
Noktalama işaretleri: Noktalama işaretleri, duygu ve düşüncelerin daha açık ifade edilmesi, tümcenin yapısı ve duraklama noktalarını belirlemek, okuma ve anlamayı kolaylaştırmak, sözün vurgu ve ten gibi özelliklerini belirtmek üzere kullanılan işaretlerdir.
Nokta (film): Nokta, 2008 yapımı Derviş Zaim filmi. Bir zamanlar işlediği bir suç yüzünden azap çeken ve çektiği azaptan kurtulmaya çalışan bir adamın hikâyesini konu alıyor.
Noktacılık: Noktacılık veya puantilizm, 19. yüzyıl sonları ve 20. yüzyıl başlarında Fransız yeni izlenimci ressamlar tarafından yaygın olarak kullanılmış bir resim tekniğidir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir