Kış Mevsimi İle İlgili Şiirler

Sponsorlu Bağlantılar
aydan bulut olur Kış Mevsimi İle İlgili Şiirler Kış Şiirleri Mevsim kış mevsimi şiirleri kış mevsimi ile ilgili şiirle..> Kiş Mevsimi

Beyaz bir örtü kapladı her yeri,
Güzel yüzünü gösterdin bize.
Buz tuttu her yeri ,
Büyüledin kendini bize.

Kardan adam yapmanın keyfi
başka olur sen gelince,
Koşarız sokağa büyük bir sevinçle.
Yine buz tuttu yollar,
Arkadaşım gel kayalım seninle..

AYDAN BULUT

Etiketler:kış mevsimi şiirleri kış mevsimi ile ilgili şiirler kış şiirleri mevsim kış mevsimi müzikler kış mevsimi ile ilgili şiir kiş mevsimi şiirleri kışmevsimi ile ilgili şii r kışmevsimiyle ilgili şiiler aç KIS MEVSIMI ILE ILGILI SIIRLER kis mevsim siir beyaz bir örtü kapladı her yeri adlı şiir kış mevsim şiirleri
Kış Olimpiyat Oyunları:
Kısa film: Kısa Film yaklaşık 20 dakika veya daha kısa süren filmlere verilen terim.
Kış Savaşı: Kış Savaşı ya da Fin-Rus Savaşı, II. Dünya Savaşı'nın başlarında Finlandiya ile Sovyetler Birliği arasında yaşanan savaştır.
Kısa çizgi: Tire (Fransızca tiret), ya da kısa çizgi bir noktalama işaretidir. (-) şeklinde sembolize edilir.
İlgili Taraflar: İlgili Taraflar (İng. Both Parties Concerned), ABD'li yazar J. D. Salinger'ın ilk kez 26 Şubat 1944'te Saturday Evening Postta yayınlanan öyküsü.
İlgili minör: İlgili minör, belli bir Majör gam ile aynı donanımı paylaşan natürel minör gama verilen isimdir. Herhangi bir Majör gamın ilgili minörünü bulmak için, o Majör gamın altıncı derecesini bulmak veya gama ismini veren notanın üç yarım ses gerisindeki notayı bulmak yeterlidir.
Şiir: Şiir, dilin anlam, ses ve ritim öğelerini belli düzen içinde kullanarak; bir olayı, ya da bir duygusal ve düşünsel deneyimi yoğunlaşmış ve sıradanlıktan uzaklaşmış bir biçimde ifade etme sanatı olarak tanımlanabilir.
Şiirler - Türküler: Şiirler - Türküler, Ruhi Su albümü.
Şiirlerin Efendisi: Şiirlerin Efendisi, Mehmet Tokat'ın ilk şir albümü.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir