Kitle İletişim Araçları Resimleri

Sponsorlu BağlantılarKitle İletişim Araçları Resimleri ile ilgili bilgileri bu yazıda paylaşıyorum. Bu yazı Kitle İletişim Araçları Resimleri ve Kitle İletişim Araçları Ve Resimleri hakkında bilgiler içerir. Bu not umarım işinize yarar.


Kitle İletişim Araçları Resimleri

Kitle İletişim Araçları Resimleri

Televizyon
İsim:  989728.jpg<br />
Görüntüleme: 2503<br />
Büyüklük:  30,3 KB (Kilobyte)
İnternet
İsim:  internet.jpg<br />
Görüntüleme: 2916<br />
Büyüklük:  16,4 KB (Kilobyte)
Gazete
İsim:  zeitung_lesen_width350_96dpi.jpg<br />
Görüntüleme: 2473<br />
Büyüklük:  29,4 KB (Kilobyte)
Dergi
İsim:  dergi2_pcmagazine.jpg<br />
Görüntüleme: 2439<br />
Büyüklük:  93,4 KB (Kilobyte)
Telefon
Name:	efon.jpg <br />
Views:	2444 <br />
Size:	50,2 KB (Kilobyte) <br />
ID:	23662

Etiketler:Kitle İletişim Araçları Resimleri Kitle İletişim Araçları ve Resimleri Kitle İletişim Araçlarının Resimleri
Basın-Yayın: Basın-yayın (kitle iletişim araçları, kitlesel medya), günlük dilde radyo, televizyon, gazete, dergi gibi elektronik veya yazılı basın organlarını anlatmak için kullanılan bir terimdir.
Kitle imha silahı: Kitle imha silahları, (KİS: İngilizcede: Weapons of Mass Destruction (WMD)) büyük sayılarda ölümlere sebep olabilecek silahlara verilen lakaptır.
Kitle kaynak: Diyelim ki bir örgütün/kurumun bir sorunu var. Kurum bu sorunu dört yoldan çözmeye çalışabilir. En ucuzu ve en kolayı hazır almaktır.
Kitle ve İktidar: Kitle ve İktidar (özgün adıyla "Masse und Macht"), Elias Canetti'nin kitle ve iktidar olgularını inceleyen eseri.
Kipa (şirket): Tesco Kipa, Türkiye`nin çeşitli illerinde alışveriş merkezleri bulunan hipermarketler zinciridir.
İletişim Yayınları: İletişim Yayınları, 12 Eylül 1980 Askeri Darbesinin yerini sivil partilere bıraktığı süreçte oluşmuş olan bir yayınevidir.
İletişim protokolü: İletişim protokolü veya ağ protokolü, iki bilgisayar arasındaki iletişimi sağlamak amacıyla verileri düzenlemeye yarayan, standart olarak kabul edilmiş kurallar dizisidir.
İletişim ve işbirliği sistemi:
İletişim bilimleri: İletişim bilimleri, insan iletişimlerini inceleyen bilim dallları ailesidir. Bilim dalları ailesinin ilki Wilbur Schramm tarafından 1950'de Amerika Birleşik Devletleri'ndeki Michigan State University'de kurulmuştur.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir