Kızım Diyor Sözleri

Sponsorlu Bağlantılar
anam beni bir degil gurbet elde hasret nerde silam yaman zara Kızım Diyor Sözleri Kızım Diyor Zara Sözleri zara kızım diyor sözleri kızım diyor sözleri kızım..Zara – Kızım Diyor Şarkısının Sözleri;

zara – kızım diyor şarkısının sözleri;
kaldim anam gurbet elde hasret sabrimi deniyor
yüzünü göreyim gel de eller beni göndermiyor
yüzünü göreyim gel de eller beni göndermiyor

nerde bir yolcuyu görsem aklima silam geliyor
ben nezaman bir of ceksem hatrima anam geliyor
ben nezaman bir of ceksem hatrima anam geliyor

kizim diyor, gözüm diyor, aglama sus kuzum diyor
kizim diyor, gözüm diyor, aglama sus kuzum diyor

Benden garip dertli anam senden ayri olmaz yaram
ne sarilan ne seven var eller sen degil ki anam
ne arayan ne soran var caresizim halim yaman.

nerde bir yolcuyu görsem aklima silam geliyor
ben nezaman bir of çeksem hatrima anam geliyor
ben nezaman bir of çeksem imdada anam geliyor

kizim diyor gözüm diyor aglama sus kuzum diyor
kizim diyor gözüm diyor aglama sus kuzum diyor (3x)

Etiketler:zara kızım diyor sözleri kızım diyor sözleri kızım diyor zara sözleri zara kizim diyor sarki sözü zara kızım diyor şarkı sözleri zara kızım diyor şarkı sözü kizim diyor sarki sözü zara kizim diyor sözleri kızım diyor şarkı sözü zara kizim diyor sozu zara kızım diyor şarki sözü zara kızım sözleri zara kizim diyor sozleri zarta kızım diyor sözleri kizim diyor sozleri zara kızım diyor sözü zara kızım dior sözleri kizim di zara kızım diyor şarkısı ve sözleri şarkı gelme diyor
Kızımı Kurtarın: Gone Baby Gone yönetmeni Ben Affleck olan 2007 yapımı film. Dennis Lehane'in aynı isimli romanından sinemaya uyarlanmıştır.Casey Affleck, Michelle Monaghan, Morgan Freeman, Ed Harris ve John Ashton filmde rol almaktadır.
Kızım Nerede?: Kızım Nerede?, başrollerini Ece Uslu, Hüseyin Avni Danyal ve Burak Hakkı'nın paylaştığı yönetmenliğini ise Ersoy Güler'in daha sonra Ulaş-Atıl İnaç kardeşlerin üstlendiği atv'de yayınlanan Suç ve Dram dizisi.
Kızım Olmadan Asla: Kızım Olmadan Asla, İngilizce Not Without My Daughter 1991 yapımı bir Amerikan vatandaşı Betty Mahmoodi ve kızının kocasından ve İran'dan kaçışlarını konu alan filmdir.
Kızım ve Ben: Kızım ve Ben veya İki Kadın, (İtalyanca: La Ciociara, Ciociaralı Kadın biçiminde çevrilebilir.) yönetmenliğini Vittorio De Sica'nın yaptığı 1960 yapımı İtalyan filmi.
Kızımız Olacaktı: İzel'in 10 Ocak 1997 tarihinde çıkan 2. stüdyo albümü Emanet'in büyük çıkış gerçekleştiren parçasıdır.
Sözlerim Silahım: Sagopa Kajmer'in Silahsız Kuvvet mahlasını kullandığı sıralarda çıkardığı ilk albüm. Sanatçının Silahsız Kuvvet serüveninde 2. ve son albümü ise İhtiyar Heyetidir.
Sözlerimi Geri Alamam: Bulutsuzluk Özlemi'nin 2004 yılında verdiği bir konserin kaydı olan konser albümü Bulutsuzluk Senfoni'nin en çok ses getiren aynı zamanda grubun en bilinen parçalarındandır.Grubun bazı konserlerinde şarkıya Şebnem Ferah da eşlik etmiştir.Şarkının söz ve müziği Nejat Yavaşoğulları'na aittir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir