Kızlarda Beyaz Akıntı

daha pis sigara tulum veya Kızlarda Beyaz Akıntı Rahimde Beyaz Akıntı kizlarda beyaz akinti kızlarda beyaz akıntı rahimd..Beyaz Akıntı

Tanım

Genç kızlarda ve bluğ çağına girerken kansızlık, zayıflık, hazımsızlık, sınır bozukluğundan dolayı adetten iki iç gün önce veya sonra beyaz akıntı görülebilir.
Bu akıntı önceleri yumurta akı şeklinde iken tedavi edilmezse daha sonraları yeşil, sarı ve pis kokulu hale dönüşerek ud yerinde kaşıntı yapar.

Tedavi Şekli
TEDAVİSİ:

Öncelikli olarak hastalığı neden olan sebebler ortadan kaldırılmalıdır. Hastalık geçene kadar güneşli saatlerde açık havada yorulmadan kısa yürüyüşler yapılmalıdır.
Alkol, sigara, pastırma, sucuk, tulum ve kaşar peyniri yememeli, cinsel temastan tedavi süresince kaçınılmalıdır.

Etiketler:kizlarda beyaz akinti kızlarda beyaz akıntı rahimde beyaz akıntı burunda beyaz akıntı burundan beyaz sıvı gelmesi gençlerde akıntı Kızlara beyaz sıvı neden akar adetten önce akıntı beyaz yumurta akı gibi akıntı www.beyaz akinti kizlarda neden olur beyaz parçalı akıntı gençlerde beyaz akıntı bogazda beyaz akinti kadınların yumurtası neden akar genç kızlardaakıntı gençlerde sarı kokulu akıntı genç kızlarda beyaz sıvı genç kızlarda beyaz parcali akıntı burundan beyaz sivi akmasi kızlarda beyaz sıvı akıntı
Beyaz Rusya: Beyaz Rusya (Beyaz Rusça ve Rusça: Беларусь) ya da resmî adıyla Belarus (Beyaz Rusça: '; Rusça: Республика Беларусь), eski bir SSCB ülkesidir.
Beyaz Saray: Beyaz Saray (İngilizce: The White House), Amerika Birleşik Devletleri devlet başkanlarının Washington'da bulunan resmî ikametgâhıdır.
Beyaz Rusça: Beyaz Rusça veya Belarusça (Беларуская мова), Beyaz Rusya'nın resmî dilidir.
Beyaz cüce: Güneş benzeri bir yıldız, nükleer yakıtını tükettikten sonra kırmızı dev olur. Kırmızı dev aşamasında çok genişleyen yıldız, beyaz cüce olurken içe doğru çökümü, yıldızın çekirdeğinin etrafında bulunan helyumun daha çok sıkışmasına ve belli bir aşamadan sonrada patlamasına yol açar daha sonra dış katmanlarını uzaya püskürtür ve geriye kalan parçası beyaz cücedir. Yıldızın savurduğu maddeler, gezegenimsi bulutsu halini alır. Kütlesi bunun üzerindeki bir değere sahip olan yıldızlar da Nötron yıldızına dönüşürler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir