Kizlarr

alemi ama biri daha dolan ereksiyon gece hala jandarma kalan kalp kez kurban orada orgazm penise sabah tek zevk Kizlarr Azgin Ögrenciler kızlarr kizlarr azgin ögrenciler ..Azgın Kızlarr

Bi kız yurdunda kalan 8 azgın öğrenci, bi gece “eğlenmek” istemiş. Kampüs şehir dışında, neredeyse köylük bi yerdeymiş. Bunlar etrafta dolanırken bi çobana rastlamışlar. Zaten akıllarında tek bi’şey varmış, bunu uygulamak için de aradıkları kurban karşılarındaymış işte. Zavallı adamın üzerine çullanıp sımsıkı bağlamışlar. Elbiselerini parçaladıktan sonra tahrik olmasını sağlayıp, ereksiyon olmuş penisini dibinden bağlamışlar. Böylece dolaşımı engelleyerek penise dolan kanı orada tutmuşlar.

Bundan sonra da kızların zevk alemi başlamış. Her biri çobanla, onlarca kez ilişkiye girmiş. Adam zaten açlık içinde olduğundan, başlarda çok hoşuna gitmiş. Her seferinde orgazm oluyomuş ve o bağlama olayından dolayı da ereksiyonu devam ediyomuş. Kızlar gecenin kör karanlığında, saatlerce adamın üstünden inmemişler.

Sabah o yörenin sakinleri çobanın cansız bedeniyle karşılaşmış. Adamcağız hala daha ereksiyon halindeymiş. Ölüm sebebi ise kalp kriziymiş. Soruşturmayı yürüten jandarma sonuca epey yaklaşmış ama, rektör, bütün nüfuzunu kullanarak, çıkacak skandalın korkusuyla olayın üstünü örtmüş.

Sarışın Emo Kızlarr

EmO gİrL

Etiketler:kızlarr kizlarr azgin ögrenciler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir