Klanlar Hızlı Gelişme

Sponsorlu Bağlantılar
ama birlik bnm bonus dnya hff ilk kndi msla sabah tane varsa Klanlar Hızlı Gelişme Klanlar Gelişme Taktikleri klanlar taktik klanlar hızlı gelişme klanlar geliş..Klanlar-gelişme Taktiği

ilk önce kendinize kareli kağıttan bi kordinat haritası ypyıosunuz köyünüzü ortaya koyuyosnz dieğr köyleride yazıyosunuz

( klandaki köyleri ve kendinzden ii köyleri eklemeyin )

içinde barbar köyleri bonus köyleri ve kendinizden kötü olan köyleri işaretleyin

kaç tane köy varsa o kadar casusu basın

sabah ilk açtığınızda btn köylere 1 casus yollayın

msla bi köyde 2000/1700/2300 ham var sizde 6000 ham alabilecek kadr asker yollayın ve yğamalyın köyü bu taktikle 1 günde en az her ham dan 10.000 kadar akzanırsınız ( yanınızda kaç köy olduğuna bağlı )

bide şu sorun var : ne kadar hızlı ham kazanmak istiyosanız o kadar asker basın

bnm terchm hff atlılar ham çok hızlılar hemde çok ham alabiliyolar
(( ama o köyde bi birlik avrsa hff atlıları dağtr 😀 ))

bn bu taktiği brzö nce buldm şu an kndme kordnt haritası ypyorum

alntı dğldr kndi emeğmdr

bu taktiği klanlar-1.dnya Belaa klanının forumunada verdm dün 512 nfslu olan adam bu gn 894 nüfuslı

Etiketler:klanlar taktik klanlar hızlı gelişme klanlar gelişme taktikleri klanlar taktikleri klanlar köy isimleri klanlarda hızlı gelişme klanlar güzel köy isimleri klanlar gelişim klanlar hızlı gelişme taktiği klanlar taktikler klan savaşları hızlı gelişme klanlar gelişim taktiği klanlar oyun taktikleri klanlar.org hızlı gelişme klanlar odun hilesi klanlar hızlı gelişme hilesi klanlar oyunu taktikleri klanlar gelişme taktiği klanlar ordu taktikleri klanlar çabuk gelişme
Hızlı sıralama: Hızlı Sıralama (İngilizcesi: Quicksort) günümüzde yaygın olarak kullanılan bir sıralama algoritmasıdır.
Hızlı ve Öfkeli: The Fast and the Furious , yönetmenliğini Rob Cohen’in yaptığı filmin başrollerinde Saving Private Ryan ve Pitch Black’ten hatırlayacağımız Vin Diesel, Paul Walker, Jordana Brewster ve Michelle Rodriguez var.
Hızlı tren: Hızlı tren, normal trenlere göre daha hızlı yolculuk etme olanağı sağlayan bir demiryolu aracıdır. Eski sistemle döşenmiş raylarda 200km/sa, yeni sistemle döşenmiş raylarda 250km/sa hızla seyahat edebilen trenler olarak adlandırılır. Türkiye'de Ankara-Eskişehir hattında bulunan ve 245 km mesafeyi 1 saat 25 dakikada kateden hızlı tren, Türkiye'nin ilk hızlı trenidir. Türkiye'nin 2. hızlı treni, Ankara-Konya hattındaki 306 km mesafeyi 1,5 saatte kat etmektedir. Fransa'daki TGV, Almanya'daki ICE ve gelişme aşamasındaki Manyetik raylı trenler bu tren türüne örnek gösterilebilir. Şu anda Almanya, Belçika, Çin, Finlandiya, Fransa, Güney Kore, Hollanda, İngiltere, İspanya, İsveç, İtalya, Japonya, Norveç, Portekiz, Rusya, Tayvan, Türkiye saatte minimum 200 km hızın üzerine çıkan trenlerle bu taşımacılığı gerçekleştirmektedir.
Hızlı göz hareketi: Hızlı göz hareketi (Rapid eye movement; REM) (HGH), uykunun rüya görülen kısmıdır. Adını, bu esnada gözlerin hızlı hızlı hareket etmesinden alır.
Hızlı ve Öfkeli 4: Hızlı ve Öfkeli 4 heyecanı serinin 4. filmi ile devam ediyor. 2009’da vizyona giren ‘Fast and Furious 4’te Vin Diesel, Paul Walker ve Michelle Rodriguez başrolleri paylaşıyorlar.Bir suç sebebi ile L.A.
Gelişme iktisadı: Gelişme iktisadı diğer adıyla kalkınma iktisadı 1950-60 yılları arasında oldukça popüler olan bir teoridir.Ancak 1980'lere gelindiğinde bu ilgiyi kaybetmiştir.
İnsani Gelişme Endeksi: İnsani Gelişme Göstergesi (Human Development Index), Dünya'daki ülkeler için yaşam uzunluğu, okur yazar oranı, eğitim ve yaşam düzeyi doğrultusunda hazırlanan bir ölçümdür.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir