Knight Online Beltler

Sponsorlu Bağlantılar
ammy bence bilgi bonus daha diamond ring dragon earring gelir hp iron belt knight online lupus rahat resim stat uniq white dragon ya Knight Online Beltler Knight Takılar knight online takılar knight online beltLer knight..Knight Online Uniq Takılar

Knight OnLine Uniq Yüzükler

Knight OnLine Uniq KüpeLer

Knight OnLine Uniq KoLyeLer

Knight OnLine Uniq BeLtLer

ResimLerin Üstündeki OrjinaL Boyut Kısmına TıkLayın Resim OrjinaL Boyutuna GeLir Ve Daha Rahat Ne VerdikLerini GörebiLirsiniz.

Warrior İtem Ve Takı Rehberi

WARRIOR

Sıra warriora geldi.Warrior için yazacağım bütün itemlar aynı zamanda Battle Priestler (str) içinde geçerlidir.Warriorlar küpe olarak en çok warrior earringi tercih etmişerdir.Hiç warrior oynamadım o yüzden pek detaylı bilgi veremem.Bunun yanı sıra opal earring te kullanılır.Son olarak planitum earring ( 5 str / stat hp 5) vermektedir.

Pendant olarak en başta str kazancınız olacağı için iron necklace takmanız önerilir.2.ci alternatifiniz warrior pendant olmalıdır.Ayrıca ammy of str de fena sayılmaz ki yukarda saydıklarım içinde en çok str veren budur.White dragon neck de kullanılabilir.Hiç olmadı bi lupus pendant kullanın.

———————–

Ring olarak kullanabileceğiniz en ideal olanı ring of couragetır.Bir rogue için rol ne ifade ediyorsa warrior için de roc aynışeydir.Alternatif olarak kekuri ring gibi bi seçeneğiniz yoktur.Sadece diamond ring (str 10 / defn. 20 / LR 20 ) vardır.Ayrıca ROC resmi yukarda verilmiştir.

———————-
Belt seçmeye geldiğimizde, bence warriorlar da str bonusları 100’ün üzerinde ise iron belt,glass belt,vs… gibi itemları tercih edebilirler.Ya da en azından inventorylerinde bulundurmalıdırlar.Str bonus olarak sadece belt of str temin edilebilir.

Etiketler:knight online takılar knight online beltLer knight takılar knight online yüzükler knight online takıları knight en iyi takılar knight online boss özellikleri knight online küpeler ko bosslar knight takıları knıght online takılar knight online tüm takılar knight online takı knight online takı çeşitleri unigue taklar knight online item kodları knıght takı ko beltler Ko en iyi takılar knight online yüzük
Kara Şimşek: Kara Şimşek (İngilizce adı: Knight Rider), 1982-1986 yılları arasında ABD'de yayınlanan ve Türkiye dahil Dünya'nın birçok ülkesinde de yayınlanarak popüler olmuş televizyon dizisi.
Knight Online: Knight Online, MGame Corporation ve Noah System tarafından geliştirilmiş, çok oyunculu, devasa bir çevrimiçi rol yapma oyunudur.
Knights of Columbus Binası: Knights of Columbus Binası veya Knights of Columbus Kulesi (İngilizcesi: Knights of Columbus Building veya Knights of Columbus Tower), Connecticut eyaletinin New Haven şehirinde yer alan bir Roman Katolik yardım kuruluşu olan Columbus Şövalyeleri’nin genel merkez binasıdır.
Knight Errant: Knight Errant 1993 yılında kurulmuş bir Türk metal müzik grubudur.
Çevrimiçi: Çevrimiçi (İngilizce: online), bilgisayar sisteminde sunucuya bağlı ve çalışır durumda olma halidir.
Online Computer Library Center: OCLC Online Computer Library Center, Inc. (OCLC) (Türkçe: Çevrimiçi Bilgisayar Kütüphanesi Merkezi), kar amacı gütmeyen, üyelikli bir bilgisayar kütüphanesi hizmeti ve dünyadaki daha fazla bilgiye daha ucuza ulaşmayı hedefleyen bir araştırma kuruluşudur.
Çevrimiçi oyun: Bilgisayar ve bazı taşınabilir çoklu ortam aygıtları ile, bir ya da birden fazla kişinin, genel ağa (internet) bağlanarak bilgisayar oyunları oynanması paylaşımına "çevrim içi oyun" denir.
E-pazarlama: Web pazarlama, online pazarlama, e-pazarlama veya internet marketing ürün veya servislerin internet üzerinden pazarlanmasıdır.
Gameforge AG: Gameforge AG, Aralık 2003'te kuruldu.20'den fazla oyun ile 54 dilde hizmet vermektedir. Günümüzde dünya çapınca milyonlarca üyesi olan kuruluşlardandır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir