Knight Online Köpek Nasıl Alınır

Sponsorlu Bağlantılar
ama bir adam bize bu evet hp iyi olsun ona sol uzun wh yeni bir Knight Online Köpek Nasıl Alınır Knight Online Kaul Çağırma knight online hayvan çağırma knight online köpek n..Yeni Patch Ve Köpek Alımı. :)

Arkadaşlar beklenen patch geldi evet yeni moradon. :)

Herkese hayırlı uğurlu olsun. ^^

Çoğu kişinin köpek sorunu ver köpek nasıl alınır ?

Moradonun kapısından çıkınca sol tarafta bir adam var ona gidiyoruz.

Bizden 10 solucan, 10 fare, 10 bulcan ve 10 kecoon kesmemizi isteyecek. Karşılığında bize 5 köpek kağıdı 1 tane yumurta verecek.

Yumurtayı yine aynı adamdan upgrade eder gibi birşey çıkacak köpeğin ismini yazacaz ve confirm diyecez ve yumurtamız kırılacak hazır olacak. Ardından inventoryimizde yumurtanın üzerine gelip sağ tıkladığımızda gövdeliğin yanında boş olan kutuya yerkeşecek. Şimdi yapmamız gereken köpek çağırma kağıdı basmak. :)

O kağıdı normal skill bar ımıza koyuyoruz ve tıklıyoruz biraz uzun sürecek basması ama bitince köpeğiniz ışıklı harkulade bir şekilde doğacak ve saldırıya açık olacak. :)

Yeni bir skill bar çıkacak buda köpeğin skill barı olacak.

İsterseniz bu bara küçük hp potlarından koyabilirsiniz köpeğinizin hp si giderse hp ye mouse la tıklayıp köpeğinizin canının artmasını sağlayabilirsiniz. Eğer köpeğiniz ölürse yeni bir kağıt basıp aynı köpeğinizi tekrar çağırabilirsiniz.

İyi eğlenceler WH forumu ailesi. ;);)

Etiketler:knight online hayvan çağırma knight online köpek nasıl alınır knight online kaul çağırma knight kaul knight kaul nasıl çağrılır knight online kaul nasıl alınır knight kaul nasıl çağırılır knıght kaul knight online çağırma parşomeni knight online çağırma parşömeni köpek alımı knıght köpek nasıl alınır knight online pet çağırma knight online çağırma parşömeni nerde kaul çağırma knight ta pet nasıl cağırılır knght en pet nası alınır knight online köpek çağırma
Kara Şimşek: Kara Şimşek (İngilizce adı: Knight Rider), 1982-1986 yılları arasında ABD'de yayınlanan ve Türkiye dahil Dünya'nın birçok ülkesinde de yayınlanarak popüler olmuş televizyon dizisi.
Knight Online: Knight Online, MGame Corporation ve Noah System tarafından geliştirilmiş, çok oyunculu, devasa bir çevrimiçi rol yapma oyunudur.
Knights of Columbus Binası: Knights of Columbus Binası veya Knights of Columbus Kulesi (İngilizcesi: Knights of Columbus Building veya Knights of Columbus Tower), Connecticut eyaletinin New Haven şehirinde yer alan bir Roman Katolik yardım kuruluşu olan Columbus Şövalyeleri’nin genel merkez binasıdır.
Knight Errant: Knight Errant 1993 yılında kurulmuş bir Türk metal müzik grubudur.
Çevrimiçi: Çevrimiçi (İngilizce: online), bilgisayar sisteminde sunucuya bağlı ve çalışır durumda olma halidir.
Online Computer Library Center: OCLC Online Computer Library Center, Inc. (OCLC) (Türkçe: Çevrimiçi Bilgisayar Kütüphanesi Merkezi), kar amacı gütmeyen, üyelikli bir bilgisayar kütüphanesi hizmeti ve dünyadaki daha fazla bilgiye daha ucuza ulaşmayı hedefleyen bir araştırma kuruluşudur.
Çevrimiçi oyun: Bilgisayar ve bazı taşınabilir çoklu ortam aygıtları ile, bir ya da birden fazla kişinin, genel ağa (internet) bağlanarak bilgisayar oyunları oynanması paylaşımına "çevrim içi oyun" denir.
E-pazarlama: Web pazarlama, online pazarlama, e-pazarlama veya internet marketing ürün veya servislerin internet üzerinden pazarlanmasıdır.
Gameforge AG: Gameforge AG, Aralık 2003'te kuruldu.20'den fazla oyun ile 54 dilde hizmet vermektedir. Günümüzde dünya çapınca milyonlarca üyesi olan kuruluşlardandır.
Köpekgiller: Köpekgiller (Canidae), etçiller (Carnivora) takımına ait bir familya.
Köpekbalığı: Köpekbalığı (Selachimorpha), kıkırdaklı balıklar (Chondrichthyes) sınıfının Elasmobranchii alt sınıfını oluşturan iki üst takımdan biri olan Selachimorpha (diğeri, Batoidea) içinde sınıflanan canlı türlerinin ortak adıdır.
Köpeksi maymunlar: Köpeksi maymunlar veya Uzun kuyruklu maymungiller (Cercopithecidae) Eski Dünya maymunları grubundan bir maymun familyasıdır.
Köpek ırkları: Köpek ırkı, köpek (Canis lupus familiaris) türünün ırkları.
Nasıl Delirdim? (albüm): Hande Yener 'in 15 Mayıs 2007'de çıkan 5. stüdyo albümüdür.
Nasıl evde kaldım:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir