Kobra Yılanı Vikipedi

Sponsorlu Bağlantılar
andan asla bana beri bimbala das daima dedi etti fark hindistan ipek nde olay onu orissa quot zaman Kobra Yılanı Vikipedi Hint Yilan Filmleri yılanlı hint filmleri kobra yılanı vikipedi hint y..Kadın "kobra Yılanı" İle Evlendi!

İnsanın kanını donduran olay Hindistan’ın Orissa Bölgesi’nde yaşandı. Bimbala Das, 2 bin kişinin katıldığı geleneksel bir Hint düğünüyle yılanla evlendi .Düğünde gelin ipek elbise giydi. Rahip çiftlere dua etti.

Bhoi Ailesi’nin 30 yaşındaki kızları Bimbala Das, hastalıkla boğuştuğu günlerde karşısına çıkan kobra yılanına süt verdi. O andan itibaren rahatsızlığında düzelme olduğunu fark etti. Genç kız, kendisini iyileştirdiğine inandığı kobra yılanına aşık oldu. Bimbala Das, 2 bin kişinin katıldığı geleneksel bir Hint düğünüyle yılanla evlendi.

İLETİŞİM YOLU BULDUK

Yılanın, yuvasından çıkmadığı için bulunmadığı düğünde gelin ipek elbise giydi. Rahip, çift için dua etti. Gelin Das, ‘Yılanlar konuşamadığı için özel şekilde iletişim kuruyoruz. Ne zaman yaşadığı yerin yakınına süt koysam, daima içmeye geliyor. Onu görmeye tepeye gittiğimde, bana asla zarar vermiyor’ dedi. Das, düğün gününden beri yılanın yaşadığı tepenin yakınlarındaki bir kulübede yaşıyor. :öhh:

Etiketler:yılanlı hint filmleri kobra yılanı vikipedi hint yilan filmleri koprayılan koprayılanlar hint filmi yılan gelin hint filmi yılan kadın hindistan yilan evlendi kobra kadin hint filmi yılanlı filmler yılanlı hint filmi kobra yilani filmi tum hint filmileri kobra kobra yilani vikipedi yilanli hint filmleri yılanlı hintfilimleri koprayılanlar.filim hint filimi yilan kadin hint filmi yilan kadin hint filmi yilan
Kobra Takibi: Kobra Takibi (Özgün adı: Alarm für Cobra 11), Alman polisiye televizyon dizisi. İki otoyol polisinin otobandaki görevlerini konu alır.
Kobra manevrası: Kobra manevrası ilk defa 1980'li yıllarda Viktor Pugachev tarafından bir Sukhoi Su-27 ile sunuldu. Bu manevra, hava savaşında birebir çatışmalarda (it dalaşı) kulanılmaktadır.
Cobra Harekâtı: Cobra Harekâtı II. Dünya Savaşı sırasında Normandiya Çıkarması'ndan 8 hafta sonra Birleşik Devletler Ordusu'nun başlattığı saldırı harekâtının kod adı.
Kobra (anlam ayrımı): * Kobra - elapidae ailesinden çeşitli türlere ait zehirli bir yılan grubu.
Vikipedi:Vikipedist: Vikipedi'de yeni sayfa oluşturarak veya değişiklik yaparak katkıda bulunan herkes Vikipedist olarak adlandırılır.
Vikipedi. Sanal Ansiklopedi: Vikipedi. Sanal Ansiklopedi (), Vikipedi'nin varoluş tarihine, güncel durumuna ve mevcut sorunlarını ele alan Azerice kitap.
Vikipedi:Vikipedikolik: Vikipedikolik veya Vikikolik, Vikipedi bağımlılığı olan kişi. Devamlı açık olan internet tarayıcısında "Son değişiklikler"'i (hafif formunda İzleme listesini) sık sık kontrol etmeyle karakterizedir.
Vikipedi:Vikipedi Türkçe Bunalım Tarihçesi: Canı sıkılan, bunalan, sıcaklardan pestile dönen, sataşacak yer arayan, bahane arayan, takla atan, iş arayan, aş arayan, eşine kızan, patronuna kızan, etnik derdi olan, insanlığı ile problemi olan, polemik yapan, polemik yapmak isteyen, miyavlamak isteyen, koşmak isteyen, haykırmak isteyen bu sayfada yaz boyunca serbest olarak ve kişisel hakaret yapmadan ve bulunmadan istediği ciddi ya da geyik bulduğunu yazsın ve rahatlasın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir