Kocaya Doğum Günü Mesajları

Sponsorlu Bağlantılar
ama araba bir bunu bunun cevap ferrari gibi hediye ki komik porsche seti veya Kocaya Doğum Günü Mesajları Doğum Günü Hediye Resimleri doğum günü hediyeleri kocaya doğum günü mesajları ..Dogum Günü Hediyesi

Kadın kocasından dogum günü hediyesi olarak 0 dan 100 çıkan bişe istiyodu
beklentisi bunun gibi bişeydi

ama kocasının aldıgı hediye


Doğum Günü Hediyesi … (çok Komik)

3 Adam oturmuş eşlerine aldıkları hediyelerden bahsediyorlarmış.

Birincisi demiş ki, “karıma öyle bir hediye aldım ki, 6 saniyede 0′dan 100′e çıkıyor.”
Diğer kisi anlamamışlar. “Ne aldın?” diye sormuşlar.
“Beyaz bir Porsche aldım. Çok mutlu oldu.” diye cevap vermiş.
İkinci adam demişki, “Ben de geçen doğum gününde karıma 4 saniyede 0′dan 100′e çıkan bişey almıştım.”
Hemen anlamışlar tabi ki: “Heey, yoksa Ferrari mi aldın?”
Adam gülümsemiş: “Evet, kıpkırmızı bir Ferrari aldım. Gerçekten de ona çok yakıştı.” demiş.
Bu sefer üçüncü adama sormuşlar: “Peki sen ne aldın karına?”
Adam demiş ki: “Ben öyle bişey aldım ki; sadece 2 saniyede 0′dan 100′e çıkıyor.”
Adamlar şaşırmışlar: “Atıyorsun!” demişer, “Öyle bir araba olmaz ki!”
Adam cevap vermiş:”Araba aldığımı kim söyledi? İşte bunu aldım demiş
Ne aldığını görmek için Tıklayınız

6 Farklı Doğum Günü Hediyesi

Yaşgünü olan kişiye vereceğiniz hediyelerle onun bu özel gününü daha da özel kılabilirsiniz. Aşağıda, hediyeyi vereceğiniz kişinin kesinlikle çok hoşuna gidecek ve dış mekanda kullanabileceğiniz hediyeleri listeliyoruz:

Küçük doğumgünü çocuğunu macera oyuncaklarıyla büyüleyin

Dışarıda oynamayı seven bir çocuk için güzel bir dışmekan oyuncağı büyüleyici bir hediye olacaktır. Bu çocuğa alacağınız bir bisiklet, golf seti, basketbol seti, kaykay, paten, veya havuzda oynayabileceği su oyuncakları doğumgünü çocuğunuz için doğru hediye olabilir. Onun için seçtiğiniz oyuncağın, yıl boyunca küçük yaşgünü sahibinin favori oyuncağı olacağına emin olabilirsiniz. Ayrıca, çizgi film temalı bir plastik havuz da yaz mevsimi için mükemmel bir hediye olacaktır.

Emekliler için bahçe malzemeleri ideal hediye alternatifleridir

Emekli olan bir sevdiğinize, 60. Ya da 65. Yaşgününde alacağınız bahçe aletleri vb. gibi hediyeler ideal hediye alternatifleri olabilir. Yaşgünü olan kişinin hobilerini öğrenin ve bu hobiler doğrultusunda bir hediye alarak sevdiğiniz bu kişinin yeni yaşını unutulmaz kılın. Bahçe işlerini seven biri için, bahçe malzemeleri harika hediyeler olacaktır. Bunların dışında marangozluk malzemeleri, oymacılık vb. gibi hobiler için alacağınız malzemeler de bir emekli için başarılı hediye alternatifleri olabilir.

Sevdiğiniz kişiyi dış mekanda kullanabileceği alet-edavatlar alarak şaşırtın

Dış mekan aktivitelerinde yardımcı olması için alacağınız bir alet, sevgiliniz, arkadaşınız ya da aile üyeniz olsun; yaşgünü olan kişiyi çok memnun edecektir. Su geçirmez saat ya da sualtı kamerası gibi, hayatınızdaki bu özel kişi için alacağınız beklenmedik bir hediye; bu kişiye verdiğiniz önemi göstermenin mükemmel bir yoludur. Hatta eğer isterseniz; su geçirmez bir mp3player, kulaklık ya da eğer yaşgünü olan kişi müzikle ilgilenen biriyse, su geçirmez bir müzik çalar da alabilirsiniz; bunların hepsi harika hediye alternatifleri olacaktır.

Yaşgünü olan kişiyi dış mekan aktiviteleri için cesaretlendirecek hediyeler alın

Yaşgünü sahibi olan kişiyi, dış mekan hobilerine uygun bir hediye alarak şaşırtabilirsiniz. Hediye alacağınız kişinin hobilerini öğrendikten sonra bu hobiler için nelere ihtiyacı olduğunu araştırın. Kış sporlarını seven kişiler için buz pateni, hokey, kayak ya da snow-board malzemeleri; yağmurluk, uyku tulumu, sırt çantası; motor severler için kask ve ceket; yürümeyi seven kişiler için ise süveter, koşu ayakkabıları veya güzel bir mp3 player, çok uygun bir hediye olacaktır.

İsterseniz harika dış mekan dekorasyonları bulabilirsiniz

Dışmekan düzenlemeleri ve bahçe işlerini sevenler için; bu amaçlarına hizmet edecek hediyeler çok uygun olacaktır. Bahçe için küçük, sevimli saksılar, patikaların iki yanına koymak için fenerler, bahçe lambaları, bir masa ve şemsiye, ve bahçelerine ekmeleri için alacağınız daha fazla bitki, yaşgünü olan kişiyi çok memnun etmenizi sağlayacaktır.

Dışmekan aktivitelerini seven aile üyeleri ve arkadaşlarınızın bu hediyeleri takdir edeceğine emin olabilirsiniz

Bahçe süslemelerine ek olarak; ayrıca havuz kenarı veya teras aksesuarları da hediye edebilirsiniz. Bu hediyelere örnek olarak; böcek savar ve dış mekan ses sistemi verilebilir.

Gördüğünü gibi, pek çok farklı hediye fikrinden yaşgünü olan kişinin en hoşuna gidecek seçeneği seçmeniz gerekmektedir. Ona ihtiyacı olmayan bir hediye almaktan kaçınmak için; ne istediğini öğrenmelisiniz. Son olarak, vereceğiniz hediyeye bir kutlama mesajı ya da iyi dileklerinizi yazdığınız bir kart ekleyerek hediyenizi kişiselleştirmeyi unutmayın. Bu şekilde vereceğiniz hediye daha sıra dışı ve daha unutulmaz olacaktır.

Etiketler:doğum günü hediyeleri kocaya doğum günü mesajları doğum günü hediye resimleri ilginç doğum günü hediyesi ücretsiz doğum günü hediyeleri kocanin dogum gunun resimleri
Kocayayla, Çan: Kocayayla, Çanakkale ilinin Çan ilçesine bağlı bir köydür.
Kocayazı, Kofçaz: Kocayazı, Kırklareli ilinin Kofçaz ilçesine bağlı bir köydür.
Doğum Günü Dört Temmuz: Doğum Günü Dört Temmuz, aynı adlı Ron Kovic romanından uyarlanan 1989 yapımı film. Oliver Stone filmin senaryosuna yardım etmiş, aynı zamanda filmin yönetmenliğini ve yapımcılığını üstlenmiştir.
Doğum kontrolü: Doğum kontrolü, geçici veya kalıcı olarak hamileliği engellemek ya da hamile kalma olasılığını azaltmak amacıyla çeşitli yöntemlerin, araç-gereçlerin ya da ilaçların kullanılmasıdır.
Doğumgünü Partisi: Doğumgünü Partisi veya özgün İngilizce adıyla The Birthday Party, Nobel ödüllü yazar, Harold Pinter'ın yazdığı tiyatro oyunudur.
Doğum günü: Doğum günü (ya da Yaş günü), miladi veya herhangi bir başka takvime göre, bir insanın doğduğu gün ve ayda, her yıl tekrarlanan güne verilen addır.
Gnu: Afrika antilopları (Öküz başlı antiloplar), 1.15-1.40 metreye kadar büyüyebilirler. Ağırlıkları 150-250 kg arasında değişir.
Günümüz ülkelerinin şehir listeleri: * ABD'deki şehirler listesi - Amerika Birleşik Devletleri
Günümüz ülkelerinin en yüksek noktaları listesi: Deniz seviyesine kıyasla ülkelerin ve bazı özerk bölgelerin en yüksek noktalarının listesi:
Günügüzel, Alucra: Günügüzel, Giresun ilinin Alucra ilçesine bağlı bir köydür.
Günümüzdeki devlet ve hükûmet başkanlarının listesi: Bu liste günümüzdeki devlet ve hükümet başkanlarının listesi olarak, halen görevde olan devlet başkanları ve hükümet başkanlarını göstermektedir.
Kullanıcı mesaj:Beytullah steel: Ben Bursa dan Beytullah vikipedi yi çok sevdim falla ne ararsan var bunun için saolun sizin sayenizde bu kadar bol kaynağa rastladım.(google da gördüm ben vikipedi yi).
Kullanıcı mesaj:Selinnur: Diğer kullanıcıların kullanıcı sayfalarına müdahale etmeyiniz. Teşekkürler. --M. M. ileti 11:34, 7 Ekim 2008 (UTC)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir