Kokoloji Testleri

Sponsorlu Bağlantılar
gibi kaplan nadir zor Kokoloji Testleri Kokoloji Soruları kokoloji testi kokoloji testleri kokoloji soruları..

Kokoloji Testi-hayvanlar

-bir cmtsi günü evde tembellik ederken zil sesiyle yerinizden sıçradınız.Kapıyı açtığınızda çok şaşırıyorsunuz.Eşikte 2 hayvan duruyor.Size 2 mektup getirmişler. İçlerinde de geleceğe ait öngörüler var.Zarfları açınca 2 mektubun içeriğinin çok farklı olduğunu görüyorsunuz.Bir mektupta sizi mutlu bir geleceğin beklediği yazıyor.Diğeri ise felaketleri ve mutsuzluğu haber veriyor.

Aşağıda hayvanlardan hangisi size ii haberi getirdi,hangisi kötü kehaneti iletti?

1.Kaplan
2.Köpek
3.Kuzu
4.Papağan
5.Kaplumbağa

Cevaplar sonra;)

Kokoloji..(test)

1-Çok nadir bir taşı bulmak için dağa tırmanmak üzere yola çıkıyorsunuz. Dağ hakkında neler düşünüyorsunuz ?
2-Sonunda aradığınız taşı buldunuz. Ne tür bir taş ? Boyunu ağırlığını ve değerini tanımlayın
3-Yıllardır. Kimsenin ayak basmadığı eski bir binadasınız ve yerin altına doğru inen bir merdiven keşfettiniz aşağıya doğru kaç basamak indiniz?
4-Derken karanlığın içinden birinin sesini duydunuz.Bu kişi yavaşça ağlıyor mu? İnliyor mu ? yoksa sizinle konuşuyor mu?

Cevaplarr

1-Dağ hakkında düşünceleriniz babanızın gözünüzde nasıl biri olduğunu gösterir.
2-Taşı tanımlayan sözleriniz değeriniz hakkında hissettiklerinizdir.
3-Terk edilmiş binalar ve yer altı odaları gömülmüş anıları ve eski psikolojik yaraları sembolize eder. Az sayıda basamak inenler geçmişten daha az etkilenen insanlardır çok fazla inenler içlerinde derin yaralar taşırlar.
4-Kendisiyle konuşan bir ses duyduğunu söyleyenler eski acılarını bir madalya gibi göğüslerinde taşırlar inleme sesi duyduğunu söyleyenler zor zamanlarını yalnız geçirmiş kişilerdir.

Etiketler:kokoloji testi kokoloji testleri kokoloji soruları kokoloji aşk testi kokoloji fırtına testi kokoloji fırtına kokoloji hayvan kokoloji test k kokoloji testleri hangi haycan kokoloji soru ve cevapları kokoloji testi yap kokoloji kokoloji 2 testleri yeni kokoloji testi yap kokoloji hayvan testi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir