Komik Araba İsimleri

Sponsorlu Bağlantılar
alay araba arazi avrupa buick lacrosse ford pinto ispanyolca kuzey masturbasyon mitsubishi pajero montero nissan moco olsa opel ascona paris dakar revize sokak vajina wolkswagen yurt Komik Araba İsimleri En Kotu Araba İsimleri araba isimleri komik araba isimleri en kotu araba ..Müstehcen Araba İsimleri

Müstehcen araba isimleri Birbirinden ilginç müstehcen araba isimleri… Kimisinin anlamı sümük, kimisi ise mastürbasyon anlamına geliyor.
Buick lacrosse
General Motors’un dört kapılı sedan modellerinden Century ve Reagal’in yerini alan orta boyuttaki Buick La crosse 2005 yılında üretime başladı. Sessiz sürüş sistemi, hava yastıkları, park asistanı gibi üstün özelliklerine rağmen tüketiciler tarafından çok rağbet görmedi. Özellikle Kanada’nın Fransızca konuşulan eyaleti Quebec’te epey alay konusu oldu. Çünkü La crosse Quebec sokak argosunda masturbasyon anlamına geliyordu.
Nissan Moco
Japon firmanın 2001’de tanıttığı araç. Nissan ile Suzuki arasında yapılan bir anlaşma sonucunda Suzuki Mr Wagon’un revize edilmesiyle ortaya çıktı. Araç şehir içi kullanım için tasarlanmış olsa da yurt dışında da satışa çıktı. Fakat isminin İspanyolca da sümük anlamına geldiği bilinmiyordu. Sonuçta Moco istediği atışları yapamadı ve Avrupa pazarından çekildi.
OPEL ASCONA
1968-1988 yılları arasında üretilen Ascona 802li yıllarda özellikle dizaynı ile dikkat çekiyordu. Ascona Coupe modeli ile rallilere katıldı, başarılı sonuçlar aldı. Ancak tasarımcıların aracın ismini seçerken göz ardı ettikleri şey kelimenin Kuzey ispanya’da vajina anlamına gelmesiydi.
MİTSUBİSHİ Pajero
Piyasaya çıktığı 1992 yılından itibaren 12 kez Paris Dakar Rallisi’ni
kazanan Pajero arazi araçları arasında efsaneleşmişti. Yarışlardaki başarısı satışlara da yansıdı. Ancak o da isminden çok çekti. Çünkü İspanyolca da anlamı mastürbasyoncu anlamına geliyordu. Her ne kadar İspanyol pazarında ‘Montero’ olarak piyasaya sürülse de, İspanyollar ona hala Pajero diyorlar.
FORD pinto
1971-80 yılları arasına üretilen Pinto Amerikan otomobil endüstrisi için çok önemli bir araçtı. Ford’un Wolkswagen’ Golf’e yanıtı olarak piyasaya sürülmüştü. Ancak araç hatalarla doluydu. Neticede araç piyasadan çekildi. Portekizce de küçük penis anlamına gelen pinto kelimesi yüzünden araç, Brezilya ve Portekiz’de beklenen satışı yapamadı.
CHEVROLET NOVA
Amerikan ‘muscle car’ döneminin efsanelerinde olan Nova 1962 yılında üretime geçti. Bir çok ülkede satış başarısı yakaladı ancak Latin Amerika ülkeleri bu gruba dahil değildi. Çünkü araç İspanyolca’da ‘gitmez’ anlamına geliyordu.
HONDA FİTTA
İngilizce’de sığmak anlamını taşıyan ‘fit’ kelimesi arabayı özetliyordu. Aracın İskandinav ülkelerinde fonetik gerekçelerle Honda Fitta olarak çıkarılmasına karar verildi. Fakat bu ülkeler aracı barındırmadı. Çünkü fitta’nın anlamı İskandinad lehçesinde ‘vajina’ydı.
ROLS ROYCE MİST
Bu araç da Almanya’da büyük hayal kırıklığı oldu. Zira ‘mist’ kelimesi Almnaca’da hayvan dışkısı anlamına geliyordu. Bu yüzden firma adını değiştirmek zorunda kaldı. Aracın yeni ismi Silver Shadow oldu. Ancak bu isimde Japonca’da rüzgara işemek filini çağrıştırıyordu. Araç iki ülkede de tutmadı.

Arabaların İsimleri Ve Markaları

AUDI : Another Ugly Deutsche Invention (Bir diger çirkin Alman Icadi)

BMW : Brings Me Women(Bana Hatunlari Getirir)

FIAT : Failure in Italian Automotive Technology (Italyan Otomotiv Teknolojisinin Hatası)

FORD : Fast Only Rolling Downhill(sadece yokus asagi hizlanir)

SAAB : Shape Appears Ass-Backwards( Popo Görünümlü)

HYUNDAI : Hope You Understand Nothing’s Driveable And Inexpensive… Umariz hiçbirseyin sürülebilir ve pahali olmadigini anlamissinizdir)

VOLVO : Very Old Looking Vehicular Object (Çok eski görünüslü araç)

PORSCHE : Proof Of Rich Spoiled Children Having Everything (Zengin züppe bebelerinin herseye sahip oldugunun kaniti)

HONDA : Had One, Never Did Again (Bi tane var, bir daha asla)

JEEP : Just Eats Every Penny (Son kuruşuna kadar tüketir)

JAGUAR : Just A Guess U Are Rich (Sadece zengin oldugunu tahmin ediyorum)

KIA : Keep It Away (Benden uzak tut)

MERCEDES – BENZ : My Expensive Race Car Emits Dense Exhaust Smoke – But Efficiency Near Zero (Pahalı arabam feci egsoz gazı cıkarır – Ama performansı nerdeyse sıfır)

TOYOTA : To Operate Your Own Terrific Automobile (Kendi korkunç otomobilini yonetmek)

VOLKSWAGEN : Very Old Lowered Kinky Sedan With A Great Engine Noise (Muhtesem motor sesli acayip ufaltılmış sedan!)

SUBARU : Tersten U R a BUS (sen bir otobussun)
Saygılar..

= >

ALINTI DEĞİLDİR!!!
TAMAMEN BANA AİT!!!
SAYGILARLA…

Etiketler:araba isimleri komik araba isimleri en kotu araba isimleri araba modelleri ve isimleri genç mastürbasyon ilginç arabalar eski model araba ısımlerı komik otomobil isimleri ilginç araba isimler ilginç araba isimleri ingiliz araba model isimleri araba modelleri isimleri ingilizce araba isimleri
Komedi: Komedi veya güldürü'nün klasik (komedi tiyatrosu) ve popüler (güldürme amaçlı espri) olmak üzere izlediği yolları vardır.
Komik Balık (Balık Oltası): Komik Balık (İngilizce: Funny Fish), Balık Oltası'nın 5. bölümünün 2. yarısıdır. ABD'de 27 Kasım 2010'da, Türkiye'de ise 19 Mart'ta Başarısız Balık'tan önce yayınlandı.
Araban, Gaziantep: Araban, Gaziantep ilinin bir ilçesidir.
Arabalar (film): Arabalar (İngilizce: Cars), Pixar yapımı, Walt Disney tarafından dağıtımı gerçekleştirilen, 2006'da yayımlanan Amerikan güldürü ve animasyon filmidir.
Arabaşı: Arabaşı Çorbası, Türk mutfağından bir çorbadır. Çorbanın özelliği ekmek ile birlikte değil, beraberinde hamur yutularak yenmesidir.
Auriga (takımyıldız): Auriga (Arabacı takımyıldızı), modern 88 takımyıldızdan biridir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir