Komik Gizli Çekimler

Sponsorlu Bağlantılar
beni bir merhaba wh Komik Gizli Çekimler Telden Gizli Çekimler gizliçekimler komik gizli çekimler telden gizli çe..Fatosfato’ Nun Odasından Gizli Çekimler…

merhaba arkadaşlar uzun bir aradan sonra tekrar sızlerleyim…

*biliyorum beni özlediniiz..

uzuun zamandır haberlerimi sunmamamın sebebini öncelikle açıklamak isterim..

aylardır fatosfato nun peşindeim..bütün evini gezdirip odasını gezdirmemesi dikkatimizi çekmişti ve bizler naptık ettiik odasına girdik ve merakla beklenen görüntüler…

fato’nun odası..

perdesiiii…..

altında penceree var di mi_?

hahayt yanılıoosuunuuzzz…

ve orda görülmeyen bir ayrıntı dahaaa
!
!
!
!
!
!
!
!
!
!
!
!
!
!
!
!
!
!
!
!

*tıkla gör….

http://img152.imageshack.us/img152/9858/img0437do3wn5.jpg

vay hınzır vayyyy… tüü sanaa

kın kın kınıyoruun seniii*

resimlerin yayınlanacağını duyduktan sonra fato nun odasında göruntuler…

WH-niaL haber

kururla sunar..
benden korkun peşinizdeiimmm

Etiketler:gizliçekimler komik gizli çekimler telden gizli çekimler yatak odasında gizli çekimler
Komedi: Komedi veya güldürü'nün klasik (komedi tiyatrosu) ve popüler (güldürme amaçlı espri) olmak üzere izlediği yolları vardır.
Komik Balık (Balık Oltası): Komik Balık (İngilizce: Funny Fish), Balık Oltası'nın 5. bölümünün 2. yarısıdır. ABD'de 27 Kasım 2010'da, Türkiye'de ise 19 Mart'ta Başarısız Balık'tan önce yayınlandı.
Gizli Dosyalar: Gizli Dosyalar (The X-Files), Chris Carter tarafından yapılan, 1993-2002 arasında yayımlanan bir bilim kurgu, televizyon dizisi.
Gizli Yüz (film): Gizli Yüz, senaryosunu Orhan Pamuk'un yazdığı, yönetmenliğini Ömer Kavur'un yaptığı 1991 yapımı Türk filmidir.
Gizli Haberalma Servisi: Secret Intelligence Service (Gizli Haberalma Servisi), MI6 (Military Intelligence Section 6) (Askeri İstihbarat Bölüm 6) olarak bilinir.
Gizli Teşkilat (film): Gizli Teşkilat, 1959 ABD yapımı gerilim filmidir. Özgün adı North by Northwest olan film Türkiye'de 13 Ocak 1962'de sinemalarda gösterime girmiştir.
Gizli müşteri: Gizli müşteri veya daha doğru bir tanımla gizli denetçi, özellikle özel sektörde müşteriye doğrudan hizmet veren çok şubeli firma şubelerine sıradan bir müşteri olarak girerek hizmet kalitesini değerlendiren görevli.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir