Komik Mantık Soruları

Sponsorlu Bağlantılar
evet ilk lapa lapa merak Komik Mantık Soruları Çok Zor Mantık Soruları zor mantık soruları komik mantık soruları çok zor ..

Zor Mantık Soruları Buyrun Çok Zor

Evet arkadaşlar sizin için mantık soruları soruyorum evet + rep

verirseniz saolun vermessenizde canınız saolsun sizden önemlimi :)

1soğuk bir kış günü pencereden dışarıdağı lapa lapa yağan karı

seyrederken babanızın arabası ile geldini görüyorsunuz bu esnada ilk

gördüğünüz şey nedir ???

2gece yatarken akşam 8 de yatıyorum ve guguklu saatimi 9 a

kuruorum yani kaç saat uyumuş olurum ???

3karanlık odaya girdiiniz tek kipritiniz var odada gaz lambası ve mum var hangisini ilk yakarsınız ???

CEVAPLARINI MERAK EDİN DİE 1 GÜN SONRA VERİCEM

EVET HERKESE BAŞARILAR DİLİORUM XD

Etiketler:zor mantık soruları komik mantık soruları çok zor mantık soruları çok zor sorular ve cevapları zeka soruları için buyrunn en zor mantık soruları mantık soruları ve cevapları komik zor mantık soruları ve cevapları cevabi zor sorular en zor sorular ve cevapları bulunması zor mantık soruları komik mantık soruları ve cevapları komik mantık sorular kısa mantık soruları kisa mantik sorusu size mantıklı sorular buyrun çok zor mantık soruları ve cevapları komik en kazık mantık soruları çok zor mantık ve zeka soruları çok zor mantık sorusu
Komedi: Komedi veya güldürü'nün klasik (komedi tiyatrosu) ve popüler (güldürme amaçlı espri) olmak üzere izlediği yolları vardır.
Komik Balık (Balık Oltası): Komik Balık (İngilizce: Funny Fish), Balık Oltası'nın 5. bölümünün 2. yarısıdır. ABD'de 27 Kasım 2010'da, Türkiye'de ise 19 Mart'ta Başarısız Balık'tan önce yayınlandı.
Mantıksal pozitivizm: Mantıksal pozitivizm, Viyana Çevresi olarak adlandılan filozofların felsefi düşünüş sistemlerini adlandırır.
Mantıku't-Tayr: Mantıku't-Tayr (Farsça: منطق‌الطیر Kuşların Diliyle veya Kuş Dili) İranlı sufi şair Ferîdüddîn-i Attâr tarafından kaleme alınmış bir manzum eserdir. Eserde Gazali'nin XII. yüzyılda yazdığı Risaletü't-tayr adlı eserden yararlanılmıştır. Ali Şîr Nevaî, Attar'ın eserine nazire olarak Lisânü't-Tayr eserini kaleme almıştır.
Mantıksal bağlantı kontrolu (LLC): Logical Link Control bilgisayar ağında, IEEE standart ailesindeki OSI Referans modelinde bulunan Data Link Layer(Veri iletim katmanı)'ın alt katmanıdır.LLC çeşitli ağ protokolleri için çok bağlantılı multipoint ağların bir arada tutulmasını ve aynı ortam üzerinden veri akışını gerçekleştirmek için çoklama (multiplexing) ve akış kontrol(flow control) mekanizmaları sağlar.
Mantıksal kapı: Mantıksal kapılar (ingl. gate) Dijital teknik te belirli Boole cebiri mantıksal opretörleri girişlerine uygulandığı taktirde, uygun mantıksal sonuçlar üretirler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir