Komik Ve Sapık Mesajlar

adi ama anan atan bu degil haaaaaaaaaaa hep insanlar mahmut seni senin Komik Ve Sapık Mesajlar sapık kadın ve komik mesajları komik ve sapık mesa..Aramızda Sapık Varrrrrrrr

selam ben bu sitede hep seviyeli insanlar vardiye seviniyordum ama demekki dengesizlerde varmış bana atılan mesaj bir bayana atılacak türden degil

03-24-2007 mrb ***
10:06 PM mahmut_xp

bu mesajı atan adi………… bu nasıl bir şey anlamadım senin de anan bacın belkide karın vardır şunu unutma biriside onlara öyle bi mesaj atsa ne yaparsın haaaaaaaaaaa seni kınıyorumm ve yöneticilerden gerekeni yapmalarını istiyorum

Etiketler:sapık kadın ve komik mesajları komik ve sapık mesajlar
Komedi: Komedi veya güldürü'nün klasik (komedi tiyatrosu) ve popüler (güldürme amaçlı espri) olmak üzere izlediği yolları vardır.
Komik Balık (Balık Oltası): Komik Balık (İngilizce: Funny Fish), Balık Oltası'nın 5. bölümünün 2. yarısıdır. ABD'de 27 Kasım 2010'da, Türkiye'de ise 19 Mart'ta Başarısız Balık'tan önce yayınlandı.
Sapık (film, 1960): Sapık Alfred Hitchcock tarafından çekilen, senaryosu Joseph Stefano tarafından psikozlu bir katili hakkında yazılan 1960 tarihli korku ve gerilim filmidir.
Kullanıcı mesaj:Beytullah steel: Ben Bursa dan Beytullah vikipedi yi çok sevdim falla ne ararsan var bunun için saolun sizin sayenizde bu kadar bol kaynağa rastladım.(google da gördüm ben vikipedi yi).
Kullanıcı mesaj:Selinnur: Diğer kullanıcıların kullanıcı sayfalarına müdahale etmeyiniz. Teşekkürler. --M. M. ileti 11:34, 7 Ekim 2008 (UTC)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir