Konuşsana Birtanem Neden Hep Susuyorsun Susmak Neyi Halleder Neden Anlatmıyorsun

Sponsorlu Bağlantılar
ama artshop benim davan ele kalem kere kovan niye tl ya zeki Konuşsana Birtanem Neden Hep Susuyorsun Susmak Neyi Halleder Neden Anlatmıyorsun Gülden Karaböcek Konuşsana Birtanem Şarkı Sözü neden susuyorsun konuşsana birtanem neden hep susu..Neden Susuyorsun – Gülden Karaböcek

Neden Susuyorsun – Gülden Karaböcek

Konuşsana bir tanem neden hep susuyorsun
Susmak neyi halleder neden anlatmıyorsun

Gizleme ne olursun saklama hislerini
Sende bana âşıksın hem de deliler gibi

Neden suskun gözlerin neden mahzun bakıyor
Gözlerin gözlerime sanki bir şey saklıyor

Gizleme ne olursun saklama hislerini
Sende bana asıksın hem de deliler gibi

Neden Susuyorsun?

tam inanmışken aşka, tam sevmişken yeniden, sandığım anda, aslında mutsuzluğu getirmişsin o an bana.. şimdi nedensiz yere bu gitme de nerden çıktı? sen de inanıyor musun beni sevmediğine? susma, iki kelime söyle? hak etmedi mi bu aşk, tek bir açıklama? nedeni yokken harcanmayı hak etmedi bu kalp.. inanmıyorum sevmemiş olduğuna.. geride ne kaldı, ne bıraktın güzel günleri hatırlatan? ama her şeyde sende suç aramalıyım.. suç bende olsaydı, seni sevdiğime inandırıyor olurdum. her şeyin haklı bir açıklaması varken, sen neden susuyorsun?

Kalem Niye Susuyorsun – M. Zeki Ateş

Kitap Özet

Ele aldığım her kalem,

Ya dert yazdı ya da elem.

Günahım ne söyle bilem,

Kalem niye susuyorsun.

Yazılmış başa bir kere,

Gelir her gittiğin yere.

Daha neler yazdın sere,

Kalem niye susuyorsun.

Bunca gamı bunca derdi,

Sen mi yazdın Hak mı verdi.

Bu son muydu var mı ardı,

Kalem niye susuyorsun.

Arı uçtu boştur kovan,

El yağlı yer Zeki yavan.

Benim ile nedir davan,

Kalem niye susuyorsun.

Kalem Niye Susuyorsun?
M. Zeki Ateş
Artshop Yayıncılık
Fiyatı : 10,00 TL
Temmuz 2011
112 sayfa
ISBN: 9789989879692

Etiketler:neden susuyorsun konuşsana birtanem neden hep susuyorsun susmak neyi halleder neden anlatmıyorsun gülden karaböcek konuşsana birtanem şarkı sözü konuşsana birtanem neden susuyorsun neden susuyorsun birtanem gülden karaböcek saklama hislerini dinle gülden karaböcek sende bana aşıksın gülden kara böcek saklama hıslernı gülden karaböcek susma gülden karaböcek susmak susmak neyi halleder susmak neyi halleder neden anlatmıyorsun sözleri konuşsana birtanem eski versiyonu dinle gülden karaböcek sende bana aşıksın dinle konuşsana birtanem neden hep susuyorsun gülden karaböcek dinle neden hep susuyorsun sende bana aşıksın hemde deliler giibi gülden karaböcek gülden karaböcek sende bana aşiksin gülden karaböcek neden hep susuyorsun konuşsana birtanem neden susuyorsun susmak neyi halleder
Nedensellik: Nedensellik, genel olarak nedensellik ilkesi olarak bilinen ve olay ve olguların birbirine belirli bir şekilde bağlı olması, her şeyin bir nedeni olması ya da her şeyin bir nedene bağlanarak açıklanabilir olması ya da belli nedenlerin belirli sonuçları yaratacağı, aynı nedenlerin aynı koşullarda aynı sonuçları vereceği iddiasını içeren felsefe terimi.
Neden (Candan Erçetin albümü): Neden, Candan Erçetin'in dördüncü albümüdür. 2002 yılında piyasaya sürülen albüm önemli bir özellik taşımaktadır.
Neden?: Neden?, Can Dündar'ın hazırlayıp sunduğu, Türkiye'deki ve dünyadaki güncel siyasi, sosyal ve ekonomik olayların uzmanlar, yazarlar, köşe yazarları, televizyoncular, gazeteciler, siyasetçiler, sivil toplum üyeleri tarafından ele alınıp tartışıldığı tartışma programıdır.
Neden (İbrahim Tatlıses albümü): Neden, İbrahim Tatlıses'in 2008 yılında piyasaya çıkmış olan albümüdür.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir