Korkunç Bir Masal

bir birde bu eve ewe garip gelen gibi hep herkes hikaye kedi lanet mutlu nerden ona onu tane uzun zil Korkunç Bir Masal Çok Korkunç Bir Hikaye korkunç bir hikaye korkunç bir masal çok korkunç b..Korkunç Bir Hikaye

kızın biri bir gün evde çok sıkılmış. 2 tane erkek arkadaşını çağırmaya karar vermiş.onları çağırmış ve onlar eve gelmiş.eve gelen misafirler birbirleriyle ve kızla hiç konuşmamış. kız konuşturmaya çalışmış.çay getirmiş içeri koymuş ve kapıdan gizlice arkadaşlarına baktığında arkadaşlarının gözleri kıpkırmızı olmuş tırnakları uzamış çayı tırnaklarıyla karıştırmaya başlamış.kız bu özelliklerin CİNlere ait olduğunu hatırlayınca donup kalmış.sonra zil çalmış.kız kurtulacağını düşünüp kapıyı açmış. kapıda abisi varmış abisine içeri girme içerde CİNler var demiş.abisi nerden anladın deyince-gözleri kıpkırmızıydı ve tırnakları uzundu demiş. abisi gözünü ve tırnaklarını gösterince abisininde cin olduğunu anlamışve bayılmış orda.

KIZA BİŞE OLMAMIŞ

Çok Korkunç Bi Hikaye :(

GELİNCİK
eski zamanların birinde bir tane orta yaşlarda kadın warmış.birde minik bebeği…kadının o ciwarlarda başka kimi kimsesi yıokmuşki.habire canı sıkılıyor yapacak bişeyler bulmaya çalışıyor gözleri hep yanında birilerini arıyormuş.

günlerden bir gün kadın yolda yürürken caminin kenarında dolaşan bi gelincik görmüş.günah diyerek yolun kawşağına çimlere salmış onu.sonra bakmış pek tatlı bişey.almış we ewe götürmüş onu.sonra ewe giderken mahellede ona herkes garip garip bakmış.e bu kadının elinde taşıdığı kedi değil köpek değil.gelinciğin teki,,ewde baslenirmi bu haywan demişler.kadın dinlememiş ewe götürmüş.

uzun bi zaman birlikte mutlu hayatlarını sürmüşler.kadın gelinciğin her gün karnını doyuruyor,ona gözü gibi bakıyordu.kadının 2. bebeğiydi adeta…lanet buya.derken bir gün kadın kasabaya inecekmiş.bebek uyuyor diye yanına almaya kıyamamış.çıkmış dışarı,,kasabanın ortalarına gelmişken kadın bir telaşla geri dönmüş”ya gelincik bebeğime bişey yaparsa!”diye..

ewe gelmiş we kapıyı açmış bir hışımla.gelinciği ağzı kanlar içinde kapının önünde duruken gördüğünde haykırmaya başlamış.we yerden eline aldığı koca bi taşı gelinciğin kafasına atmış.gelincik yerde acı içinde kıwrınırken kadın bebeğin yanına koşmuş.oysaki bebeği hala yaşıyor.we yerde kanlar içinde bi yılan duruyordu.kadın gelinciğin ağzındaki kanların sebebini anladı.ama her şeey için çok geçti.gelincik yaptığı iyiliğin sonunu kötülükle bularak can wermişti…

Etiketler:korkunç bir hikaye korkunç bir masal çok korkunç bir hikaye korkunç bir gün hikaye korkunç bir hikaye korkunç bir gün hikayesi Sıkılmıs kızların hıkayelerı sıkılmıs kız hıkayesı korkunç bi hikaye sıkılmiş kızın hıkayesi
IV. İvan (Rusya): İvan Vasiliyeviç yani bilinen adıyla Korkunç İvan (Rusça: Ива́н четвёртый, Васи́льевич, d. 25 Ağustos 1530, Moskova - ö.
Korkunç Koleksiyoncu (film): Korkunç Koleksiyoncu 1965 İngiltere ABD ortak yapımı yapımı dramatik gerilim filmidir. Özgün adı The Collector olan film İngiltere'de The Butterfly Collector (Türkçe: Kelebek Koleksiyoncusu) adıyla da gösterime sunulmuştur.
Korkunç Bir Film: Korkunç Bir Film (Scary Movie), gişe rekortmeni korku filmlerini ti'ye alan bir yapımdır, şu ana kadar 4 filmden oluşmaktadır.
Korkunç İvan (film): Korkunç İvan Sergey Eisenstein’ın yönetmenliğini yaptığı Rus Çarı IV.İvan’ın anlatıldığı iki bölümden oluşan filmdir.
Korkunç Koleksiyoncu (anlam ayrımı): * Korkunç Kolleksiyoncu (roman), İngiliz yazar John Fowles'ın 1963 tarihli ilk romanı. (İnkılap ve Aka Yayınevinden çıkan romanın adındaki 'Koleksiyon' kelimesi çift "L" ile yazılmıştır).
Masallı: Masallı (Azerice: Masallı ), Azerbaycan'da şehir. Masallı Rayonunun idarî merkezidir.
Masal (Redd şarkısı): "Masal", Redd Türk rock müzik grubunun 21albümünde yer alan 2. şarkı.
Masallı Rayonu: Masallı , Azerbaycan'da rayon. İdarî merkezi Masallı şehridir.
Masal şehristanı: Masal şehristanı (Farsça: شهرستان ماسال), İran'ın Gilan Eyaleti'ne bağlı olan 16 şehristandan birisidir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir