Korkunç Doğan Bebekler

Sponsorlu Bağlantılar
afganistan ama bebek beden bu daha dedi doktor doktorlar filipinler gazeteport geldi gelen gibi ilk iyi luxor pek saat yok Korkunç Doğan Bebekler Batmanda Doğan Kurbağa Bebek kurbağa doğan bebek korkunç doğan bebekler batmand..İşte Mısır’da Doğan Kurbağa Bebek


İşte Mısır’da doğan kurbağa bebek 23/08/2007 Mısır’ın Luxor kentinde bir hastanede doğan çocuk görenleri hayrete düşürdü. Kurbağa şeklinde olan bebek, doğduktan 2 saat sonra öldü.
Mısr El Yovm gazetesinin haberine göre, kurbağa bebek dün Luxor Şehir Hastanesi’nde dünyaya geldi. Anne ve babasının ismi açıklanamayan bebek ile ilgili doktor Muhammed Azami, “Cenin şeklindeydi. Karnı var fakat beli yok denilecek kadar azdı. Yüz şekli ise kurbağayı andırıyordu. Doğduktan 2 saat sonra tüm müdahalelere rağmen kurtaramadık” dedi.
Hastanenin cenini incelemeye aldığı bildirilirken, Mısır gazeteleri haberi “Estağfirullah”, “Tövbe Yarabbi” gibi başlıklarla duyurdu.

Bu Bebek Göreni Şoke Ediyor

Bu bebek göreni şoke ediyor

Afganistan’da doğdu, doktorlar şaşkına döndü. Bebeğin başı yok sadece bedeni var. O beden de inanılmaz ama yaşıyordu…
Dünyanın pek çok yerinde fiziksel olarak ‘kusurlu’ doğan bebekler yürekleri hem allak bullak ediyor hem de insanın kendisini ‘şanslı’ hissetmesini sağlıyor.

Geçtiğimiz Perşembe günü Afganistan’ın Kunduz kentinde doğan yapışık ikizler bunun en acı kanıtı aslında. İkizlerden biri normal bir bebek olarak dünyaya geldi ancak kardeşi onun kadar şanslı değildi. Onun sadece vücudu vardı, göğsüyle diğer kardeşine bağlıydı.

Doktor Homayoun Khamoosh, “İlk birkaç gün kardeşi gibi yaşıyordu. Ama şimdi öldü” açıklamasında bulundu.

Gazeteport’ta yer alan habere göre, Kunduz’da böyle bir vakanın ilk defa yaşandığını söyleyen doktor, ikizlerden şanslı olanın ameliyat olacağını da sözlerine ekledi.

ONLAR DAHA ŞANSLI

Temmuz sonunda Filipinler’in Manila kentinde dünyaya gelen yapışık ikizlerse Kunduz’da doğanlara göre çok daha iyi durumda. İkisi de hâlâ yaşama sımsıkı tutunuyor.

Nicole ve Anne isimli ikizler, tüple besleniyor ve sağlık kontrollerinden geçiyor. Her geçen gün durumları iyileşen kardeşler için doktorlar, “Onları birbirinden ayırmak gerçekten zor. İkisi de aynı kalbi paylaşıyor” şeklinde konuşuyor.

Bebeklerin iki hafta içinde hastaneden çıkarılması bekleniyor.

Işte Mısırda Doğan Kurbağa Bebek

Mısır’ın Luxor kentinde bir hastanede doğan çocuk görenleri hayrete düşürdü. Kurbağa şeklinde olan bebek, doğduktan 2 saat sonra öldü.

Mısr El Yovm gazetesinin haberine göre, kurbağa bebek dün Luxor Şehir Hastanesi’nde dünyaya geldi. Anne ve babasının ismi açıklanamayan bebek ile ilgili doktor Muhammed Azami, “Cenin şeklindeydi. Karnı var fakat beli yok denilecek kadar azdı. Yüz şekli ise kurbağayı andırıyordu. Doğduktan 2 saat sonra tüm müdahalelere rağmen kurtaramadık” dedi.

Hastanenin cenini incelemeye aldığı bildirilirken, Mısır gazeteleri haberi “Estağfirullah”, “Tövbe Yarabbi” gibi başlıklarla duyurdu.

Etiketler:kurbağa doğan bebek korkunç doğan bebekler batmanda doğan kurbağa bebek işte mısır da doğan kurbağa bebek kurbaga şeklinde doğan bebek sıırttekı kurba dogan kız fethiye doğan kurbağa coçuk mısırda doğan kurbağa çocuk kurba bebek kurbağa olarak doğan bebek kurbağa dogan insan
IV. İvan (Rusya): İvan Vasiliyeviç yani bilinen adıyla Korkunç İvan (Rusça: Ива́н четвёртый, Васи́льевич, d. 25 Ağustos 1530, Moskova - ö.
Korkunç Koleksiyoncu (film): Korkunç Koleksiyoncu 1965 İngiltere ABD ortak yapımı yapımı dramatik gerilim filmidir. Özgün adı The Collector olan film İngiltere'de The Butterfly Collector (Türkçe: Kelebek Koleksiyoncusu) adıyla da gösterime sunulmuştur.
Korkunç Bir Film: Korkunç Bir Film (Scary Movie), gişe rekortmeni korku filmlerini ti'ye alan bir yapımdır, şu ana kadar 4 filmden oluşmaktadır.
Korkunç İvan (film): Korkunç İvan Sergey Eisenstein’ın yönetmenliğini yaptığı Rus Çarı IV.İvan’ın anlatıldığı iki bölümden oluşan filmdir.
Korkunç Koleksiyoncu (anlam ayrımı): * Korkunç Kolleksiyoncu (roman), İngiliz yazar John Fowles'ın 1963 tarihli ilk romanı. (İnkılap ve Aka Yayınevinden çıkan romanın adındaki 'Koleksiyon' kelimesi çift "L" ile yazılmıştır).
Doğan Music Company: Doğan Music Company ya da bilinen adıyla DMC, 2000 yılında İstanbul'da kurulmuş Doğan Holdinge bağlı bir albüm yapım şirketidir.
Doğan Holding: Doğan Holding veya Doğan Şirketler Grubu Holding A.Ş., Aydın Doğan ve ailesinin sahibi olduğu Adil Bey Holding'in bünyesinde bulunan ağırlıklı olarak medya ve enerji sektörlerinde iş yapan, 20 bine yakın kişinin istihdam edildiği Türkiye merkezli holding şirketidir.
Doğan Yayın Holding: Doğan Yayın Holding, Doğan Holding bünyesinde bulunan gazete, dergi, kitap, radyo ve televizyon yayıncılık, yapımcılık, basım, dijital medya, dağıtım, perakende ve alternatif telekom alanlarında faaliyet gösteren bir şirkettir.
Doğangiller: Doğangiller (Falconidae), gündüz yırtıcı kuşları (Falconiformes) takımından yırtıcı kuş türlerini oluşturan kuş familyası.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir