Krem Fondoten Nasıl Sürülür

Sponsorlu Bağlantılar
boyun bu burun edin gerek ki nokta olsun parmak renk ruj ya yana yok Krem Fondoten Nasıl Sürülür Sıvı Fondoten Nasıl Sürülür fondoten nasıl sürülür krem fondoten nasıl sürülür..

Fondöten Nasıl Sürülür ?

Fondöten Nasıl Sürülür ?
Hangi tip cilde sahip olursanız olun, fondöten mutlaka çok az sürülmelidir. Çünkü belirginleşmesi gereken noktalar gözler ve dudaklar olmalıdır. Yağlı ciltlilerin yarı sıvı bir fondöten, cildi kuru olanların ise krem şeklinde bir fondöten kullanmaları makyajın daha güzel görünmesini sağlar. Ayrıca dikkat edilmesi gereken bir başka nokta da kullanacağınız fondötenin teninizle aynı renk olmasıdır. Karar vermek için uygulayacağınız en iyi yol, bir miktar fondöteni elinizin üzerinde denemenizdir. Böylece fondöten teninize uygun renkte ise cildinize rahatlıkla uygulayabilirsiniz. Fondöten nasıl kullanılmalı Herşeyden önce fondöten konusunda biraz cimrilik yapın ve azar azar kullanın. İnce iki tabaka, kapkalın bir tek kattan daha iyidir. Krem, sıvı ya da jöleleri yüzünüze daha ince ve düzgün bir tabaka halinde sürebilmek için, önce elinizin içinde yumuşatabilirsiniz. Yumuşattıktan sonra ise bundan burnunuza, yanaklarınıza, çenenize ve alnınıza birer nokta kondurun. Çubuk halinde bir krem kullanıyorsanız bu saydığımız yerlere bununla küçük birer çizgi çizin. Fondöteni parmak uçlarınıza iyice yayın.

Çenede: Yukarıya, dışa doğru

Yanaklarda: Dışarıya doğru

Alnınızda: Bir yandan öbür yana

Burunda: Aşağıya, burun ucunun altına

Göz Etrafında: Hafifçe bir daire halinde gözkapaklarına doğru,
iyice yayın.

Dikkat edilmesi gereken noktalar

Fondöteni boynunuza sürmenize gerek yok. Ancak boyun ile yüzünüz arasında renk değişikliğini gösteren bir çizgi kalmamasına dikkat edin. Ayrıca unutmayın ki ne tür olursa olsun fondöteni sürdükten sonra yüzünüzde sünger dolaştırıp fazlalıkları alırsanız, sonuç daha güzel olacaktır.

Nasıl Ruj Sürülür

Etiketler:fondoten nasıl sürülür krem fondoten nasıl sürülür sıvı fondoten nasıl sürülür fondoten nasıl kullanılır fondöten nasıl sürülür fondoten nasıl sürülmeli Fondeten nasıl sürülür Fondoten nasıl surulur fondoten nasil sürülür fondöten nasıl kullanılır FONDÖTEN NASIL SÜRÜLÜR fondoten nasil surulur föndoten nasıl sürülür krem fondöten nasıl sürülür krem fondeten nasıl sürülür sıvı fondaten nasıl sürülür fondöten nasıl sürülmeli fondötennasıl sürülür sıvı fondoten nasıl kullanılır fondoten ve pudra nasıl sürülür

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir