Kuçuk Cep Telefonları

Sponsorlu Bağlantılar
almak beyaz bilgi cep telefonu genel grama handsfree kask maille manken minik minux mp3 mp4 murat sim telefonlar tr tr ytl Kuçuk Cep Telefonları En Küçük Cep Telefon en kucuk cep telefonu kuçuk cep telefonları en küç..En Küçük Çift Hatlı Cep !

En küçük çift hatlı cep !

Dünyanın en küçük çift hatlı cep telefonu Türkiye’de !

DRV Mobile tarafından üretilen dünyanın en küçük ve en hafif çift sim kartlı cep telefonu Minux M309 vitrinlerde yerini aldı.
DRV Mobile Genel Koordinatörü Murat Güven, 69 grama düşürdükleri çift sim kartlı cep telefonlarında 1 GB hafıza kartı olduğunu, telefonların 1 sene hırsızlığa, sıvı temasa ve yangına karşı Cep Kask’tan sigortalı olduğunu hatırlattı.
Bütün cep telefonu shoplarında satılan minux M 309’larda Bluetooth, MP3, MP4, GPRS, FM Radyo, ajanda, Wap, Handsfree gibi bütün özellikler var.
KDV Dahil 249 YTL’ye deri kılıf hediyeli satılan en küçük çift sim kartlı cep telefonları, pek çok firma tarafından toplu alım yapılarak müşterilerine yılbaşı hediyesi olarak verilmeye başlandı.
Lacivert ve beyaz renklerdeki M 309’lar 2009 yılına damgasını vuracak.
http://www.drv.com.tr/tr/default.asp adresinden minik çift sim kartlı telefonlar hakkında bilgi almak ve e-maille sipariş vermek mümkün..
M 309’u kullanmaya başlayan işadamı, manken, sanatcı, gazeteci, milletvekili, 2 ayrı telefon makinası taşımaktan kurtuldu.

Etiketler:en kucuk cep telefonu kuçuk cep telefonları en küçük cep telefon küçük cep telefonu en küçük cep telefonu en hafif cep telefonları küçük cep telefonları çift hatlı en ufak cep telefonu satılan enkucuk telefon küçük telefon en küçük çift hatlı cep telefonu türkiyede satılan en küçük cep telefonu minik cep telefonları dünyanın en küçük telefonu en küçük çift hatlı telefonlar küçük cep telefonlar satılık dolia m6 ekranı türkiyede en küçük cep telefonu çift hat en küçük türkiyede en küçük cep telefonları
Anadolu: Anadolu veya Küçük Asya Asya kıtası'nın en batısında Karadeniz, Akdeniz ve Ege denizi arasında kalan yaklaşık 755000 km2 'lik bir alanı kaplayan dağlık yarımadadır.
Küçükçekmece: Küçükçekmece, İstanbul'un batısında aynı adlı gölün çevresinde kurulmuş bir ilçedir. 1987 yılında, ikisi köy (Kayabaşı ve Şamlar), 25'si mahalle olmak üzere toplam 27 yerleşim yeri Bakırköy ilçesinden ayrılarak kurulmuştur.
Küçük Macellan Bulutu: Küçük Macellan Bulutu (KMB), yüz milyonlarca yıldız içeren bir cüce gökada.
Küçük Kaynarca Antlaşması: Küçük Kaynarca Antlaşması, Osmanlı İmparatorluğu ile Rusya arasındaki 1768-1774 Osmanlı-Rus Savaşını sona erdiren ve Osmanlı Devletinde önemli toprak kayıplarına yol açan antlaşmadır.
Küçük kediler: Küçük kediler (Felinae), kedigiller (Felidae) familyasının bir alt familyası.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir