Kulak Kıllılığı Hastalığı

Sponsorlu Bağlantılar
25cm ama bile bir hak hala kes nin yapan Kulak Kıllılığı Hastalığı Kulak Kılı Adam kulak kıllılığı kulak kıllılığı hastalığı kulak kı..Dünyanın En Kullak Kılı Adamı

Dünyanın en uzun kulak kılına sahip. Uzunluğunu tahmin bile edemezsiniz. Karısı şikayetçi ama o gurur duyuyor.
Onun kulak saç 25cm ve uzun hala büyüyor. Ancak Hint bakkal Radhakant Baijpai kıllarını uzatmaya devam ediyor.

“Dünyanın en uzun kulak kılına sahip olan Hintli Bajipai, rekorunu geliştirerek 25 cm’ye ulaştı.

58 yaşındaki Bajipai, 18 yaşından bu yana kulak kıllarını kesmiyor. 2003’te Guinnes’e 12.8 cm’lik kıl uzunluğuyla kitaba girmeye hak kazanan Hintli çılgından karısı şikayetçi.

Kendini kıllarıyla gurur duysa da eşinin “kes artık” çağrılarından da rahatsız.

Kulak kıllarına özel hazırlanmış bir bitkisel şampuanla bakım yapan Bajipai’nin oğlu da kulak kıllarını uzatmaya başladığı belirtiliyor.

25 cm’lik kulak kıllarını daha da uzatmaya kararlıBu amcamızda en büyük rakibiymiş

Etiketler:kulak kıllılığı kulak kıllılığı hastalığı kulak kılı adam kulağı kıllı insan dünyanın en uzun kulaklı insanı kulak kıllığı kulak içi kıllılık killi insan killiinsan kulağı kıllı kıllı kulak hastalığı
Kulaksız, Beyoğlu: Kulaksız İstanbul'da Beyoğlu ilçesine bağlı bir mahalle. Kasımpaşa merkeze en yakın yerde 300m (Nalıncı Yokuşu) en uzak yerde (Kulaksız Top Sahası) 1.5 km uzaklıkta bulunur.
Kulaklık: Kulaklık daha çok hoparlör yerine kullanılan ve oluşturduğu sesleri kullanan kişinin dışında başka kişilerin pek duyamadığı, bilgisayar ya da herhangi bir müzik aleti üzerindeki jaklardan yararlanılarak kullanılan aygıt.
Kulaklı batağan: Kulaklı batağan (Podiceps auritus), batağangiller (Podicipedidae) familyasından küçük bir batağan türü.
Kulaklı orman baykuşu: Kulaklı orman baykuşu (Asio otus), baykuşgiller (Strigidae) familyasından büyük, dimdik duran ve gece gezen bir baykuş türü.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir