Kuran Mucizeleri

Sponsorlu Bağlantılar
bu islam kabri peygamber Kuran Mucizeleri Mucize islami mucizeler kuran mucizeleri mucize islamda m..Resimlerle İslam Mucizeleri!


Peygamber Efendimizin Kabri ( Mezarı )

Peygamber Efendimizin Kabri…..
Bu resimi görmek müslüman kardeşlerimizin %000.1’ine bile belki kısmet olmamıştır.Birçok yerde sahtesi yayınlandı ama bu orijinal fotoğrafları görmek çok az kişiye nasip oldu,aşağıda sahtesini de veriyorum sakın kanmayın…..

Not: isteyen arkadaşlar kopyalayıp başkalarına gönderebilirler


Bakınız bu da sahtesidir,aslında aşağıdaki resim Mevlana Celaleddin’i Rumi Hazretlerinin kabir resmidir,dini konuların bile sahtesini yapan insanları rabbim doğru yola sevk etsin inşallah.

Etiketler:islami mucizeler kuran mucizeleri mucize islamda mucizeler islami mücizeler İSLAMİMUCİZELER kuran mücizeleri islami mucize gölcük depremi kurani kerimin mucizeleri almaca anlatim İSLAMİ MUCİZELER allah mucizeleri mucize olaylar mucize kuran kuranı kerim mucizeleri islami garip olaylar kuran mucızelerı kuran ve mucizeleri Kur anın mücizeleri mucizeler islam
Kur'an: Kur’ân veya Kur’ân-ı Kerîm, (Arapça : القرآن) Müslümanlarca İslam peygamberi Muhammed'e, ayetleri Allah tarafından Cebrail aracılığıyla vahiyler şeklinde gönderildiğine inanılan kutsal kitap.
Kuran kursları: Kuran kursları, genellikle okulların kapanmasıyla faaliyete geçen ve okullar açıldığında faaliyetini ertesi yaz tatiline kadar durduran eğitim kurslarıdır.
Kuran ve Muncan ilçesi: Kuran ve Muncan ilçesi (Farsça: کران و منجان ), Afganistan'ın Badahşan Vilayeti'ne bağlı olan 28 ilçeden birisidir.
Kur'an Nesli: Kur'an merkezinde Seyyid Kutub'un "Öncü Kur'an Nesli" hedefini gerçekleştirebilmek için yola çıkmış dergi Kocaeli'de yayın hayatına devam ediyor.
Kur'an mealleri: Kuran meali, basit anlamda Kur'an'ı oluşturan sure ve ayetlerin tümünün Arapça dışında bir dile tercüme edilerek açıklanmış halidir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir