Kuran Öğretici Oyunlar

Sponsorlu Bağlantılar
rapidshare yada Kuran Öğretici Oyunlar Sesli Kuran Öğretici kuran öğretici kuran öğretici oyunlar sesli kuran ..Kur'an Öğretici Program

Kur'an öğretici program
Alfabe ve okunuşlarını öğrenebilir yada kur'an ı sesli dinleyebilirsiniz

http://rapidshare.de/files/3248394/kuran_o…00×600.exe.html

Etiketler:kuran öğretici kuran öğretici oyunlar sesli kuran öğretici kuran alfabe indir kuran ögretici Kuran öğretici cihaz öğretici çocuk oyunu alfabe sesli sesl kuran öğreticisi yasin KURAN ÖĞREtici software öğretici kuran indir kuran alfabesi sesli anlatım indir kuranalfabası kuran alfabesi sesli sesli kuran ögretıcı kuran alfabesi indir kuran alfabesi kuranalfabe
Kur'an: Kur’ân veya Kur’ân-ı Kerîm, (Arapça : القرآن) Müslümanlarca İslam peygamberi Muhammed'e, ayetleri Allah tarafından Cebrail aracılığıyla vahiyler şeklinde gönderildiğine inanılan kutsal kitap. İlk olarak 7. yüzyılda halife Osman bin Affan tarafından kitap haline getirtilmiştir. Kuran ayrıca Furkan, Kelamullah, Kitabullah gibi isimlerle de anılır. Doğru okunmasının önemine inanılarak, arap olmayanlar için ilave işaretlemeler ve özel okunuş şekliyle (tecvid) nesilden nesile aktarılmıştır.
Kuran kursları: Kuran kursları, genellikle okulların kapanmasıyla faaliyete geçen ve okullar açıldığında faaliyetini ertesi yaz tatiline kadar durduran eğitim kurslarıdır.
Kuran ve Muncan ilçesi: Kuran ve Muncan ilçesi (Farsça: کران و منجان ), Afganistan'ın Badahşan Vilayeti'ne bağlı olan 28 ilçeden birisidir.
Kur'an Nesli: Kur'an merkezinde Seyyid Kutub'un "Öncü Kur'an Nesli" hedefini gerçekleştirebilmek için yola çıkmış dergi Kocaeli'de yayın hayatına devam ediyor.
Kur'an mealleri: Kuran meali, basit anlamda Kur'an'ı oluşturan sure ve ayetlerin tümünün Arapça dışında bir dile tercüme edilerek açıklanmış halidir.
Oyun: Oyun, genellikle boş vakitleri değerlendirmek için yapılan eğlendirici ve bazen de öğretici faaliyet. Oyun sözcüğü ile şunlardan biri kastedilmiş olabilir:
Oyunlarla Yaşayanlar: Oyunlarla Yaşayanlar, Oğuz Atay'ın yazdığı tek tiyatro oyunu. (2009 yılında Tehlikeli Oyunlar romanı Seyyar Sahne tarafından tiyatro olarak uyarlanmıştır.)
Oyun kuramı: Oyun kuramı, İstatistik biliminin, sosyal bilimlerde (en fazla ekonomide olmak üzere), biyoloji, mühendislik, politik bilimler, bilgisayar bilimleri (temel olarak yapay zekâ çalışmaları üzerinde) ve felsefede kullanılan bir dalıdır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir