Kürdistan Bayrağı Resimleri
Flash İşta Kürdistan Bayrağı :))))

Etiketler:en güzel kürt bayrağı kürdistan bayrağı resimleri kürt bayrağı resimleri kürt bayrak animasyon en güzel kürt bayragi resimleri hareketli duvar kagitlari kurdistan bayragi en güzel kürt bayrakları fotoğrafları kürt güzellerin resimleri en guzel kurdistan bayrakları müthiş kürt bayrakları dalgalayan kürdistan bayragı anımasyonlu kurt bayragı en güzel bayraklı kurt resimleri güzel kurdistan resimleri en güzel kürt bayrakları hareketlı kurdistan resımleri hareketli kürt bayragı gifleri kürt bayrağı tema foto pkk bayrağı resmi en guzel kurt bayrakları
Kürdistan Bölgesel Yönetimi: Kürdistan Bölgesel Yönetimi, Irak'ın kuzeyinde yer alan özerk bölge. Nüfusları tartışılan ve bölge yönetimince azınlık statüsü verilmiş olan Kürtler, Asuriler, Irak Türkmenleri ve Süryaniler bu bölgede yaşamaktadırlar.
Kürdistan Eyaleti: Kürdistan (Farsça: استان کردستان, Ostān-e Kordestān; Kürtçe: پارێزگه ی کوردستان , Parêzgeha Kurdistanê), İran'ın 31 eyaletinden birisidir.
Kürdistan Demokrat Partisi: Kürdistan Demokrat Partisi kısaca KDP (Kürtçe: Partîya Demokrata Kurdistan a Irak - PDK-I), 16 Ağustos 1946'da kurulan bir Kürt partisidir.
Kürdistan Teali Cemiyeti: Kürdistan Teali Cemiyeti, Kürt Teali Cemiyeti , 30 Aralık 1918 tarihinde İstanbul'da kurulan ve doğu illerinde şubeleri açılan bağımsız bir Kürt devleti kurulması amacı güden cemiyet.
Bayrak: Bayrak, bir ülkeyi veya kurumu temsil eden renkli kumaş. Genellikle uzun bir sopa veya direğin ucunda salınırlar.
Ayyıldız: Ayyıldız, Hilâl halindeki ay ile güneş veya yıldız işareti, Türk bayrağı da dahil olmak üzere birçok Müslüman ülkenin bayrağında yer alan yaygın bir semboldür.

Yorumlar

  1. arif baş der ki

    türkiyemi kimseler vermeyiz. almak isteyenlere de cevabım var ;,;;;biz çanakkale savaşında ülkemizi almak isteyenlara gösterdik ,görmediyseler bir daha gösteririz……..bir daha düşünün

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir